Ego te absolvo – monodram Huberta Kułacza

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

W związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, w imieniu Zarządu i Rady Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy oraz Teatru Oratorium, mamy zaszczyt zaprosić uczniów klas ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami na bezpłatne pokazy spektaklu “EGO TE ABSOLVO”, które odbędą się: 8 listopada br. w godz. 11:00 i 13:00 w Teatrze Oratorium przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie.

„EGO TE ABSOLVO” to poruszający monodram Huberta Kułacza na podstawie pamiętnika Księdza Pułkownika Józefa Panasia w reżyserii Bogusława Semotiuka. Bohaterem sztuki jest kapelan Legionów Polskich, wędrujący przez front wschodni – Ukrainę, Węgry, Rumunię – i każdego dnia chowający poległych żołnierzy. To żywa lekcja historii i patriotyzmu.

https://www.facebook.com/events/418450031900884/
https://vimeo.com/244824104
https://teatralnefascynacje.pl/ego-te-absolvo/

Nasza sala teatralna pomieści 150 osób. Wystarczy wybrać datę, godzinę spektaklu i powiadomić nas mailem podając nazwę placówki oraz ilość uczniów wraz z opiekunami, bądź skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Na zgłoszenia czekamy pod nr. tel: 504 307 407 oraz adresem email: teatroratorium@gmail.com

FB-klik

Serdecznie zapraszam i łączę pozdrowienia.
Jarosław Witaszczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.