Dziury w sercu czekoladą nie załatasz – o emocjonalnym jedzeniu

Dziury w sercu czekoladą nie załatasz – o emocjonalnym jedzeniu.

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo zaprasza na spotkanie z panią Martą Pawłowską, które odbędzie się 23 marca 2018 roku, o godz. 19:00 w sali B w Auditorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim. 

Relacja człowieka z jedzeniem jest najtrudniejszą w relacją w życiu. Nieuporządkowanie w jedzeniu znajduje lustrzane odbicie w naszych relacjach z pracą, rodziną, pieniędzmi czy pasjami. Jak jemy – lub jak nie jemy – tak siebie traktujemy, tak żyjemy, tak kochamy, tak pracujemy. Pisał o tym już św. Ignacy de Loyola, nauczają jezuici w rekolekcjach ignacjańskich. Współcześnie zajadamy czekoladą i makaronem emocje, stresy, samotność i brak sensu życia. Bo nie każdego dnia musi się zdarzyć coś miłego, ale co dzień możemy zjeść coś smacznego. To jak, karmisz ciało czy zatykasz duszę? Refleksje o wolności w jedzeniu szczególnie zasadne w czasie Wielkiego Postu.

Marta Pawłowska to pierwszy chrześcijański diet coach akredytowany w Izbie Coachingu. Specjalizuje się w zdrowym żywieniu rodziny, zaburzeniach jedzenia i innych współczesnych zachowaniach kompulsywnych. Jest autorką wielu kampanii prozdrowotnych, społecznych i edukacyjnych i członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

Więcej informacji na temat naszego gościa można znaleźć tutaj:
http://www.korzenieskrzydla.pl/

Kiedy: 23 marca 2018, godz. 19:00

Gdzie: Sala B w Auditorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim,

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

https://www.facebook.com/events/217634498787691/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.