Rusza cykl warsztatów: Dziewiarskie Bulwary

We wtorek, 26 września 2017 roku w Green Caffè Nero Bulwary rozpocznie się cykl spotkań-warsztatów: Dziewiarskie Bulwary.

Akryl w sklepach jeży ci włos na głowie i marzysz o własnoręcznie zrobionej czapce? Chcesz się nauczyć robić na drutach, ale właściwie nie wiesz jak się do tego zabrać? A może dziergasz od lat i chcesz poznać innych drutomaniaków? Teraz masz taką szansę! Green Caffe Nero Bulwary zaprasza na jedyny, niepowtarzalny cykl spotkanio-warsztatów dziewiarskich! Już od września Dzielnica Wisła otwiera swoje drzwi dla zapalonych wielbicieli i skrytych adoratorów robótek ręcznych. Przynieś włóczkę w ulubionym kolorze i usiądź z drutami przy pysznej kawie. A wszystko to w fantastycznym towarzystwie i z widokiem na rzekę. 

Spotkanie poprowadzi Ania Rasińska, zapalona dziewiarka i włóczkoholiczka, pani na Niebezpiecznych Narzędziach (@aeRmade), wielbicielka ubraniowego recyclingu i mody w rytmie slow. Szczerze wierzy, że może uczynić świat lepszym przerabiając na drutach oczko po oczku i zarażając swoją pasją innych. 

UWAGA! Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za takie skutki spotkania jak: złapanie drutowego bakcyla, wpadnięcie w ryzykownie kreatywne towarzystwo i obsesyjne przerabianie każdej znalezionej nitki w szalik. Dzierganie uzależnia!

26 września 2017, Start o godzinie 19:00

Gdzie: kawiarnia Green Caffè Nero, ul. Wybrzeże Gdańskie – Bulwar Jana Karskiego

Wstęp wolny

https://www.facebook.com/events/1996195593990811/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.