Dzień Mózgu 2019

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Dzień Mózgu 2019.

Poznaj tajemnice, które skrywa przed Tobą Twój mózg! Jest zawsze blisko Ciebie, często Cię zaskakuje, nie możesz się bez niego obejść. Ale czy znasz go wystarczająco dobrze? Aby zrozumieć naturę ludzkich zachowań, najlepiej znaleźć odpowiedzi na te intrygujące pytania. W tym roku nasi eksperci odpowiedzą na wiele z nich: Czy mindfulness wpływa na mózg i poprawia nasze zdrowie? Jakie czynniki zmieniają poziom empatii? Co dzieje się w mózgu, gdy jesteśmy zakochani? Jak chorzy na schizofrenię przetwarzają informacje na temat zachowań innych ludzi?

Na XIV edycji Dnia Mózgu oprócz wykładów spodziewajcie się również wielu atrakcji, dzięki którym będzie można zrozumieć, jak jest zbudowany i jak funkcjonuje nasz mózg. W programie m.in. interaktywne pokazy rozszerzonej rzeczywistości, trening zdolności poznawczych oraz wiele innych naukowych atrakcji.
Organizatorem wydarzenia jest Koło Neuronauki Uniwersytetu SWPS.

Program w wydarzeniu na FB – klik

Wstęp na Dzień Mózgu jest darmowy i nie wymaga zapisu!

Jednocześnie zapraszamy na webinar organizowany 20.03. przez Uniwersytet SWPS pt. “Poznaj swój mózg”, w którym dr Maksymilian Bielecki opowie o tym, dlaczego tak trudno jest badać mózg oraz o dostępnych dziś metodach śledzenia jego aktywności.

16 marca 2019, godz. 11:00-18:30

Link do zapisu na WEBINAR, NIE na Dzień Mózgu:
https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/403-webinarium/18937-poznaj-swoj-mozg

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.