Dzień Dziecka w Planetarium

Dzień Dziecka w Planetarium
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do Planetarium, gdzie najmłodsi przekonają się, że każdy może spełnić swoje marzenia, jeśli tylko chce. Podczas pokazów zgłębią tajemnice kosmosu i zadadzą prezenterom wszystkie pytania dotyczące gwiazd, które tylko przyjdą im do głowy.

Dzień Dziecka w Planetarium

W programie mamy aż dwie premiery! „3-2-1 START!” to pełen przygód film animowany o odwadze, sprycie i mądrości, jakich wymaga lot w kosmos i powrót na Ziemię. Oskarową rolę gra w nim Chomik Edwin, któremu głosu użyczył Borys Szyc. Ta krótkometrażowa animacja zdobyła uznanie na całym świecie. Jesteśmy pewni, że spodoba się także polskim dzieciom.
„Zaczarowany Globus” przedstawia historię małej dziewczynki Mii jadącej do dziadka na wakacje. Najmłodsi wraz z bohaterką poznają pory roku, ich cykliczną zmienność oraz związek z sytuacją na niebie.

Dodatkowo zapraszamy na film „Jesteśmy Strażnikami”, który miał premierę 22 kwietnia (Dzień Ziemi). Ukazuje on piękno naszej planety i mówi o tym, jak badania naukowe pomagają nam lepiej rozumieć wpływ działań człowieka na zmiany klimatu. Ta niezwykła animacja podoba się nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Planetarium 1-4 czerwca 2023 roku. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych.


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama