Dzień Dziecka w Nowym Teatrze

Dzień Dziecka w Nowym Teatrze.

27 maja 2018 roku na placu w Nowym Teatrze przez cały dzień  będą się odbywały rozmaite gry, zabawy podwórkowe i warsztaty. 

Najmłodszych zapraszamy do Świetlicy na „MaMoMi”, a kulminacyjnym punktem programu będzie o godzinie 18.00 koncert Młodej Orkiestry Nowego Teatru z gośćmi. Zespół, który rozpoczął swoją działalność zimą tego roku pod kierunkiem artystek i edukatorek Dagny Sadkowskiej i Lilianny Krych, wystąpi na scenie po raz pierwszy! Zaprezentują repertuar wymyślony przez dzieci i młodzież, współtworzące MONT, we współpracy z kompozytorami muzyki współczesnej.

10:00 Ceramika Jedz Pij Lep
Wars i Sawa w Nowym
tłumaczone na język angielski i ukraiński

Zajęcia dla małych i dużych, relaksujące, wyciszające, rozwijające zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Swoim doświadczeniem i wiedzą o ceramice, różnych technikach pracowania z tym materiałem podzieli się z wami „Moja Siostra Alchemicus”.

12:00 Wspólne tworzenie muralu na dziedzińcu 
tłumaczone na angielski i ukraiński 

Mural będzie propozycją wyglądu fasady Nowego Teatru. Wykorzystując różne techniki malarskie, w asyście artystów z ASP, stworzymy nadzwyczajne dzieło. Zarys będzie nawiązywać do spektakli Nowego Teatru adresowanych do dziecięcej widowni. 

14:00 Gry podwórkowe z SowaLiską
tłumaczone angielski i ukraiński 

Zośka, szczur, komórki do wynajęcia, kapsle… Wszystkie dzieciaki zapraszamy na podróż w czasie! Sowaliska odkurzy dla nas zapomniane zabawy podwórkowe i zaproponuje wyjątkowe aktywności, które dzisiaj powoli odchodzą w zapomnienie. Ocalmy kultowe gry i pokażmy pociechom hity naszego dzieciństwa. Doskonała rozrywka i stuprocentowe zaangażowanie maluchów – gwarantowane!

18:00 Koncert MONT

10:00, 11:15, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30 „MaMoMi”
Spektakl-instalacja dla dzieci w wieku 0,5-2 lata

Wstęp na warsztaty, koncert i udział w zabawach: bezpłatny
Bilety na MaMoMi: 20 zł

https://www.facebook.com/events/2040051266210932/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.