Dzień Dziecka z „Psim Patrolem”

Dzień Dziecka z Psim Patrolem w Złotych Tarasach

Już w sobotę, 4 czerwca br., w CH Złote Tarasy odbędzie się Dzień Dziecka z bohaterami serialu „Psi Patrol”. Na terenie centrum handlowego oraz w Multikinie będzie można spotkać bohaterów z drużyny „Psiego Patrolu”. Marshall, Rocky, Rubble i inni bohaterowie zaproszą dzieci do udziału w zabawach m.in w konkursie strażackim, ekowarsztatach, czy zawodach dla małych konstruktorów. 

Marshall, Rocky, Rubble i inni bohaterowie zaproszą dzieci do udziału w zabawach m.in w konkursie strażackim, ekowarsztatach, czy zawodach dla małych konstruktorów. Dla miłośników muzyki na głównej scenie przygotowano zajęcia taneczne przy piosenkach znanych z anteny Nick Jr.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy odwiedzić Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Multikino w sobotę, 4 czerwca, w godzinach 10:00-16:00. W punkcie rejestracyjnym każde dziecko otrzyma specjalną kartę do zbierania punktów sprawności oraz upominek.

Organizatorami imprezy są: Nick Jr., Multimedia Polska, Złote Tarasy i Multikino.

Nick Jr. to naukowy plac zabaw, a w nim uwielbiane przez przedszkolaków interaktywne, pobudzające wyobraźnię programy. Śledząc przygody bohaterów Nick Jr. dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również uczą. Poznają m.in.: podstawy języka angielskiego, matematyki oraz nabywają niezbędne kompetencje społeczne takie jak umiejętność współpracy, czy wartość przyjaźni.

www.nickjr.com.pl

Oficjalna strona kanału Nick Jr. Polska na Facebooku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.