Dystrybutory wody – jakie są najpopularniejsze rodzaje?

dystrybutor wody

Stały dostęp do wody jest bardzo ważny, ale kluczowe znaczenie ma to, jakie urządzenia chcesz do tego wykorzystać. Do dyspozycji masz nieekologiczne plastikowe butelki lub dystrybutory wody. To właśnie ta druga opcja zyskuje popularność ze względu na przyjazność dla środowiska, korzyści finansowe oraz łatwy dostęp. Poza tym do dyspozycji masz sporo różnych modeli – przekonaj się, który Ci pasuje najbardziej.

Najczęściej wybierane rodzaje dystrybutorów wody

Nablatowe dystrybutory

Jednym z najpopularniejszych rodzajów są nadblatowe dystrybutory wody. W końcu ich montaż jest naprawdę prosty – wystarczy, że masz odrobinę miejsca na blacie, a specjalista połączy urządzenie z siecią. Sam dystrybutor wygląda jak ekspres do kawy, tylko umożliwia Ci pobieranie wody – ciepłej, zimnej, gazowanej lub niegazowanej. Dokładne preferencje możesz ustalać w zależności od swojego gustu oraz danego modelu.

Podblatowe dystrybutory

Podblatowe dystrybutory bardzo często mają formę kranów na bar bądź ladę. Dlatego zazwyczaj są montowane właśnie w punktach gastronomicznych. Jednocześnie wyróżniają się eleganckim i efektownym wyglądem, dzięki czemu stanowią prawdziwą ozdobę dowolnej aranżacji, w jakiej się znajdują. Dodatkowo pozwalają zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni magazynowej, ponieważ nie musisz tam przechowywać butli z wodą.

Baterie filtrujące

Zależy Ci na tym, żeby dystrybutor wody był całkowicie niewidoczny, co tak dobrze sprawdzi się w nowoczesnych biurach oraz minimalistycznych wnętrzach? Zatem zdecyduj się na model w formie baterii filtrujących. Bez problemu możesz go zamontować w kuchni – tej domowej lub biurowej. Wtedy już zawsze będziesz mieć dostęp do czystej wody – nawet wtedy, gdy chcesz zrobić herbatę, kawę, lemoniadę bądź inny ulubiony napój.

Gdzie warto wykorzystywać dystrybutory wody?

Tak naprawdę dystrybutory wody sprawdzą się w wielu różnych miejscach. Jednak przede wszystkim warto podkreślić ich znaczenie w placówkach edukacyjnych. W końcu pozwalają tam budować pozytywne nawyki, zapewniają wyższy poziom koncentracji i zachęcają do częstszego picia wody. Oprócz tego dystrybutory są bardzo popularne w biurach czy po prostu we wszelkiego rodzaju zakładach pracy. Przede wszystkim ze względu na możliwość bezproblemowego dostarczenia smacznej wody, która jest pozbawiona zanieczyszczeń. Oczywiście ogromnym atutem jest także nieograniczony dostęp dla wszystkich osób, przebywających w biurze.

Dystrybutory przydają się również w domach jednorodzinnych, urzędach, instytucjach publicznych, placówkach zdrowotnych itp.

/artykuł zewnętrzny/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.