Druga Garażówka na Różycu

garażówka na Bazarze Różyckiego

Miejsca sprzedażowe na pierwszą garażówkę na Bazarze Różyckiego rozeszły się jak „pyzy, pyzy gorące”. Od środy 17 sierpnia organizatorzy przyjmują zgłoszenia sprzedających na drugą wyprzedaż garażową, która odbędzie się w niedzielę 4 września 2022 roku.

Bazar Różyckiego ożył w pierwszą niedzielę sierpnia jak za dawnych lat. 42 pawilony udostępnione dla sprzedających były zajęte podwójnie – przestrzeń wewnątrz przez jedną osobę, taras przez kolejną. Razem z miejscami wzdłuż alejek wystawiło się około setki niedzielnych kupców. Garażówka przyciągnęła też tłumy kupujących.

Wszystko się udało, tak jak planowaliśmy. Takie wydarzenie dało szansę miłego spędzenia czasu przez mieszkańców, ale też ich integracji. Dla nas jednak równie ważne było pokazanie tego terenu jako miejsca handlu. Nie tylko okazjonalnie czy weekendowo, ale też na co dzień – mówi Maciej Wójtowicz Dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Kolejna wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego odbędzie się w niedzielę 4 września. Karty rejestracyjne można składać od środy 17 sierpnia do piątku 2 września (do godziny 12:00). Lepiej jednak nie zwlekać, bo decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstęp na bazar – zarówno dla kupujących, jak i dla zarejestrowanych sprzedawców jest bezpłatny. Ponadto można wydzierżawić podczas garażówki fragment gruntu w celu świadczenia komercyjnych usług np. gastronomicznych.

Więcej informacji na stronie internetowej(otwiera się w nowej karcie) oraz pod nr telefonu (22) 277 46 00.

Garażówka odbędzie się 4 września 2022 i będzie trwać od godziny 11.00 do godziny 17.00

FB-klik

źródło: UM warszawa


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.