DNI URSYNOWA 2019

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

DNI URSYNOWA 2019.

Po raz dwudziesty czwarty Ursynów obchodzić będzie swoje święto – Dni Ursynowa, które w tym roku trwać będą dwa dni i odbędą się tradycyjnie w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila (Metro Ursynów).
Nasze tegoroczne gwiazdy to:

7 CZERWCA
godz. 18.00 BRAK SNU
godz. 19.00 Mr. KęKę
godz. 20.20 Poparzeni Kawą Trzy
godz. 21.30 Maciej Maleńczuk + Rhythm Section


8 CZERWCA
godz.17.45 Greatest Hits of Rock&Pop Music by Ursynowski Chór Iuvenis
godz.19.00 The Dumplings
godz. 20.30 O.S.T.R.
godz. 21.45 Lady Pank

PIKNIK – sobota od godz. 11:00.

Nie zabraknie ursynowskich wykonawców – przed publicznością zaprezentują się zespół BRAK SNU oraz Ursynowski Chór Iuvenis.

Dni Ursynowa to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekamy wszyscy. Wielki piknik rodzinny z tradycyjnym miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach to największe i najważniejsze wydarzenie plenerowe w naszej dzielnicy. Po raz pierwszy od lat na naszej dużej scenie pojawi się aż osiem zespołów – w tym dwa z Ursynowa. Już 7 czerwca rozpoczynamy świętowanie oraz dobrą zabawę, więc obecność obowiązkowa! – zaprasza Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Dni Ursynowa to najważniejsze wydarzenie plenerowe organizowane corocznie przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Przez te wszystkie lata przez scenę Dni Ursynowa przewinęły się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, m.in.: Cleo, Ira, Kult, BAJM, Mesajah, Lao Che, T.Love, Bednarek, Golden Life, Feel, Kortez, Ewa Farna, Budka Suflera, Varius Manx, Robert Chojnacki, De Mono, Kora i Maanam, Kayah, Raz Dwa Trzy, Stachursky, Bracia Cugowscy, Robert Janowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Perfect, Dżem, Kombi, DODA, Wilki, Ania Dąbrowska, K.A.S.A., Urszula, TEDE oraz Vavamuffin.

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Wstęp wolny!

7-8 czerwca 2019

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.