Dni Konstancina 2019

Dni Konstancina 2019.

Już w najbliższy weekend, 15 i 16 czerwca odbędą się Dni Konstancina. To wyjątkowe wydarzenie gwarantujące różnorodną rozrywkę, koncerty znanych artystów oraz promujące fascynującą historię, imponujące zabytki i walory turystyczne Konstancina-Jeziorny. Z tej okazji Konstanciński Dom Kultury przygotował w Parku Zdrojowym dwa dni pełne atrakcji.

Będą, m.in. warsztaty, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, wystawy, pokazy, koncerty, wycieczki po Konstancinie z przewodnikiem, spektakle, występy lokalnych zespołów muzycznych i tanecznych. W sobotę, 15 czerwca obchody zaczną się w Parku Zdrojowym o godz. 13. Na scenie amfiteatru wystąpią, m.in. zespół Manaus (godz. 16), Mateusz Krautwurst (godz. 17), a gwiazdą pierwszego dnia będzie wokalistka Katarzyna Cerekwicka (godz. 20.30). Na godz. 18 w Hugonówce zaplanowano premierę spektaklu „Pensjonat pod Meduzą” grupy teatralnej AD REM.

W niedzielę, 16 czerwca przeniesiemy się w barwne lata 20. i 30. ubiegłego stulecia. Podróż w czasie zapewni Piknik Retro z atrakcjami sprzed stu lat oraz efektowna Parada Retro w strojach z epoki. Wyruszy spod Starej Papierni o godz. 13.30. W Parku Zdrojowym od godz. 14 nie zabraknie licznych koncertów, wystaw, spektakli, wycieczek po letnisku, zabytkowych automobili, meczu retro w piłkę nożna, konkursu na najlepsze przebranie czy lotów balonem (od godz. 18). W niedzielę w amfiteatrze wystąpią, m.in. The Warsaw Dixielanders (godz. 14), Kacper Kuszewski w recitalu „Album rodzinny” (godz. 16.30), a na godz. 20 zaplanowano widowisko muzyczno-kabaretowe „Bodo Cafe”. W Hugonówce o godz. 18 będzie można obejrzeć także spektakl „Tamara L.” przybliżający historię wybitnej malarki Tamary Łempickiej. Dni Konstancina zwieńczy Bal Apaszów czyli jedyna w swoim rodzaju potańcówka w stylu lat 20. i 30. minionego stulecia. W altanie przy Hugonówce o godz. 21.30 zagra zespół Grand Slam Quartet.

Szczegółowy program na konstancinskidomkultury.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.