Dni Białołęki 2019

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Dni Białołęki 2019.

Wyjątkowe święto dzielnicy się nam szykuje w tym roku. #DniBiałołęki2019 – to dwa weekendy doskonałej zabawy i sąsiedzkiej integracji.

8 CZERWCA, godz. 11.00, PARK MAGICZNA
FESTIWAL KOLORÓW

Rozpoczynamy najbardziej kolorowym i najradośniejszym festiwalem na świecie, czyli FESTIWALEM KOLORÓW. Przy dźwiękach tanecznej muzyki serwowanej przez najlepszych DJ’ów, wspólnie wyrzucimy w górę różnokolorowe proszki holi, które utworzą wielką chmurę barw! Festiwalowi towarzyszyć będą różne konkursy, między innymi na najbardziej kolorową osobę.

8 CZERWCA, godz. 16.30, GALERIA PÓŁNOCNA
KONKURS MISS POLONIA 2019

Galeria Północna stanie się miejscem gali regionalnego finału KONKURSU MISS POLONIA 2019! W tym roku konkurs obchodzi 90-tą, jubileuszową rocznicę. Zwyciężczyni i laureatki regionalnych eliminacji w Galerii Północnej wezmą udział w kolejnych etapach wyborów Miss Polonia 2019. Uczestniczki zostaną ocenione przez profesjonalne jury, w którym zasiądzie m.in. Agat Biernat, Miss Polonia 2017 i Milena Sadowska, Miss Polonia 2018.
konkurs odbędzie się na parterze, w pasażu przy wejściu od strony ulicy Trakt Nadwiślański. W części artystycznej pokazu wystąpi Baranowsky finalista program The Voice of Poland. Wstęp wolny!

8 CZERWCA, godz. 19.00, PARK PICASSA
KONCERT SOUND’n’GRACE ORAZ KAMILA BEDNARKA

Inauguracją pierwszego z Dni Białołęki będzie wieczorny koncert gwiazd. O godzinie 19.00 na scenie pojawi się Sound’n’Grace. Usłyszymy największe przeboje chóru np. „Idealnie”, „Możesz wszystko”, „100” i „Dach”.

Od godziny 20.30 jeszcze bardziej podgrzejemy atmosferę, ale tym razem w rytmach reggae, razem z Kamilem Bednarkiem. W ubiegłym roku artysta obchodził dziesięciolecie swojej aktywności scenicznej, a na początku 2019 roku ukazał się jego nowy krążek z największymi hitami takimi jak „List”, „Jak długo jeszcze”, „Euforia” i „Chwile jak te” oraz nowymi utworami.

9 CZERWCA, godz. 10.00, PARK PICASSA
TARG ŚNIADANIOWY

Na odwiedzających czeka kilkadziesiąt stoisk gastronomicznych z przedstawicielami kuchni świata i regionalnych oraz autorskie potrawy przygotowywane z sercem przez prawdziwych pasjonatów. Będzie również możliwość wzięcia udział w warsztatach, konkursach i pobawienia się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu leżenia na trawie rozmyślając o niebieskich migdałach.

15 CZERWCA, godz. 19.00, BOK, UL. GŁĘBOCKA 66
SPEKTAKL “TELEWIZJA KŁAMIE”

To wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Aktorzy wcielą się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych i pokażą zarówno to co dzieje się w telewizyjnym studiu na oczach telewidza jak i po zejściu z wizji. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie: Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska, Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz. Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop. Autorem spektaklu jest Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni. Spektakl przeznaczony jest dla widza 16+ Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują bezpłatne wejściówki, które można otrzymać w dwa poniedziałki: 27 maja w Urzędzie Dzielnicy Białołęka i 3 czerwca w Wypożyczalni dla Dorosłych i Dzieci nr 124 Zielona przy ul. Berensona 38 w godz. 16.00 – 18.00.

16 CZERWCA, godz. 10.00, PARK PICASSA
BIAŁOŁĘKA POŻYTECZNA, SPORTOWA RODZINA, TARG ŚNIADANIOWY

Białołęckie organizacje pozarządowe będą prowadzić warsztaty i animacje oraz zaprezentują projekty które realizują na terenie Białołęki. Będą dobrze znane wycieczki zabytkowym autobusem z gawędą historyczną, warsztaty etnograficzne, warsztat tanga, teatrzyk dla najmłodszych „ Prawdziwy Przyjaciel”, warsztaty graffiti, cieszące się popularnością warsztaty budowania z klocków Lego, zabawy dla najmłodszych oraz programy sportowe i profilaktyczne.
Głodnych i spragnionych ponownie zaspokoi Targ Śniadaniowy.

Kiedy: 8 i 9, 15 i 16 czerwca 2019
Park Picassa
Wstęp wolny

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.