Dlaczego warto wybrać medale sportowe na zamówienie?

Zawodom sportowym, bez względu na ich formę czy zakres, powinny towarzyszyć medale. Na najlepszych w swoich dziedzinach zwyczajowo czekają krążki złote, a dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca – odpowiednio srebrne oraz brązowe. Jednak możesz zarówno urozmaicić nagrody dla zwycięzców, jak i obdarować innych sportowców pamiątkowymi gadżetami.

W tym celu wybierz medale sportowe na zamówienie. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się właśnie na takie krążki.

Medal dopasowany do zawodów i dyscyplin

Krążki na zamówienie stwarzają szerokie możliwości dopasowania ich do indywidualnych wymagań organizatorów, ale też sportowców. Dla pływaków można wykonać medale z sylwetką takiego zawodnika, a dla maratończyków – z postacią biegacza. Na medalu dla graczy drużyn piłki nożnej może się znaleźć taka właśnie piłka, a dla kajakarzy – wiosła. Możliwości w zakresie dopasowania kształtu i grafiki umieszczonej na medalu do zawodów oraz dyscyplin sportowych, w jakich zmagają się zawodnicy, są właściwie nieograniczone.

Krążki wręczane mistrzom czy wicemistrzom mogą nawiązywać do danej imprezy sportowej i stają się dzięki temu nie tylko symboliczną nagrodą, ale jednocześnie pamiątką, do której chętnie będzie wracał każdy sportowiec. 

Zobacz także: Medale odlewanie i pinsy – wyjątkowe wyróżnienia na zamówienie

Unikalny projekt dla unikalnych medali

Zasadniczo medale dla sportowców mają kształt krążków, ale wcale nie musi tak być. Krążki robione na zamówienie mogą mieć różne, często niestandardowe kształty. Wtedy są dedykowane konkretnym wydarzeniom i innym okolicznościom. Medale w kształcie obuwia sportowego, sylwetki sportowców czy w dowolnym innym na pewno zwrócą uwagę uczestników, sponsorów i obserwatorów oraz kibiców. Niepowtarzalny projekt i precyzyjne wykonanie medalu na zamówienie dodaje prestiżu wydarzeniu sportowemu, jakiemu towarzyszy. 

Jak można kształtować projekt medalu sportowego?

Kształt, kolor i wielkość to nie wszystkie parametry, jakie można ustalić w związku z zamówieniem medali na sportowe wydarzenia. Można też dopasować do własnych potrzeb grafikę krążka, znajdujące się na nim teksty oraz liczby. Najczęściej na medalach jest umieszczana data zawodów czy ich nazwa. Może pojawić się logo sponsorów czy inne znaki. Przy zamawianiu medali wybiera się kolor odlewu, technikę projektowania i wykonania, czy nawet grubość tego odlewu. Sprawia to, że każdy krążek wykonywany na zamówienie może być jedyny w swoim rodzaju. Jest umieszczany na szarfie w wybranym kolorze lub w pudełku wyłożonym aksamitem.

Przeczytaj również: Medale okolicznościowe na zamówienie

/artykuł sponsorowany/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.