Dlaczego Krynica Morska jest idealnym miejscem na wakacyjny wyjazd?

Dlaczego Krynica Morska jest idealnym miejscem na wakacyjny wyjazd

Morze, zalew, piękne plaże, las sosnowy, świeże powietrze, promenada i wiele innych atrakcji – oto Krynica Morska. Idealnie miejsce na weekendowy wypad, wakacje, urlop, słowem – wypoczynek.

Krynica Morska – co oferuje turystom?

Chociaż jest najmniejszym – liczącym około tysiąc trzystu mieszkańców – miastem w Polsce, Krynica Morska to wspaniały kurort, który zdecydowanie warto odwiedzić. Coś dla siebie znajda tutaj zarówno osoby ceniące sobie morskie kąpiele, jak i opalanie na plaży, spacery po lesie czy wydmach, jazdę na rowerze, podziwianie świata z ławeczki na promenadzie, zabawę w wesołym miasteczku. Zdecydowanie warto przyjechać do Krynicy Morskiej. Sprawdźmy, dlaczego.

Krynica Morska leży na Mierzei Wiślanej. Od północy opływają ją wody Zatoki Gdańskiej, od południa natomiast – Zalewu Wiślanego. Oba te akweny są doskonale widoczne z Wielbłądziego Garbu, najwyższej stałej wydmy w Europie. Miejscowość z pewnością docenią osoby lubiące morskie kąpiele oraz wypoczynek na plaży; te ostatnie są szerokie, piaszczyste i czyste. Pogoda przez większą część roku pozostaje słoneczna. Można cieszyć się szumem fal i wielce przyjemną bryzą.

Innym atutem Krynicy Morskiej jest wspaniały las sosnowy, leżący na terenie parku krajobrazowego Natura 2000. Można również skorzystać z niedawno wybudowanej trasy rowerowej, a także miło spędzić czas na promenadzie, skosztować pysznych lodów oraz innych przysmaków. Dzieci zachwycone będą wesołym miasteczkiem. Kto lubi oddalić się od brzegu jednostką pływającą, znajdzie przystań. Fani zawodów żeglarskich będą je mogli podziwiać od końca kwietnia do połowy września. Krynica Morska jest również świetną bazą wypadową do innych ciekawych miejsc nad Morzem Bałtyckim.

Co ważne dla wszystkich odwiedzających, miejscowość dysponuje bardzo bogatą bazą noclegową. Sprawdźmy, dlaczego warto zarezerwować hotel w Krynicy Morskiej.

krynica-morska-co-oferuje-turystom
https://krynicamorskahotele.pl/

Hotel w Krynicy Morskiej – dlaczego to dobra opcja?

Jeżeli planujemy dłuższy pobyt w Krynicy Morskiej, sami bądź z „drugą połówką”, rodziną z dziećmi czy paczką przyjaciół, idealnym rozwiązaniem będzie rezerwacja pokoju hotelowego.

Luksusowy hotel nad morzem ulokowany jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży, dzięki czemu nie musimy daleko dźwigać leżaków, materacy ani innych sprzętów, jakich używamy podczas plażowego relaksu. Tuż obok rozciąga się również piękny las, bardzo blisko znajdują się też wszelkie atrakcje turystyczne miejscowości. Teren hotelu otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, gdzie można skorzystać z hotelowego leżaka, jeśli akurat nie mamy ochoty udawać się na plażę. Funkcjonuje również wypożyczalnia rowerów, natomiast w restauracji serwowane są bardzo smaczne posiłki. Jeśli przyjeżdżamy z dziećmi, dla nich też zapewnione zostaną różnorodne atrakcje.

Wszystkie pokoje hotelowe cechuje bardzo wysoki standard, dzięki któremu warunki pobytu są wręcz doskonałe. W ofercie znajdują się pokoje: dwuosobowe, dwa plus jeden, dwa plus dwa, rodzinne dla pięciu osób, typu studio oraz apartamenty z balkonem i widokiem na morze. W każdym znajdziemy nader wygodne meble i wszelkie sprzęty potrzebne podczas pobytu; nie musimy przywozić ze sobą połowy domu.

Oczywiście, pokoje można rezerwować przez cały rok, również poza sezonem.

Udanego wypoczynku!

/artykuł sponsorowany/

Reklama