Dieta pudełkowa na zimę! Czyli jak wyrobić się z formą na lato?

Dieta pudełkowa Warszawa

Myślisz o tym, żeby przejść na dietę pudełkową, ale nie wiesz, czy zima to dobry moment? Jeśli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów, zima to czas wręcz idealny. A jeśli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza dieta pudełkowa w Warszawie, koniecznie wypróbuj Bomba Box!

Gdy chcemy dojść do lepszej formy, często szukamy sobie dobrego punktu startowego. “Zacznę od nowego roku!”, “Zacznę przed kolejnym sezonem!”, “Zacznę, gdy tylko skończy się ten ciężki projekt w pracy” – i nie zaczynamy nigdy. Tymczasem każdy dzień jest dobry, żeby pospacerować godzinę dłużej, zrezygnować z fast foodu, zjeść jednego batonika mniej. Każdy czas jest dobry na robienie formy. Pomoże Ci w tym dieta pudełkowa Warszawa

Zima jest szczególnie dobrym okresem, by zacząć dbać o formę. Dlaczego?

Najlepsza dieta pudełkowa w Warszawie wpływa pozytywnie na Twój nastrój

Przejście zimą na dietę pudełkową to poprawa samopoczucia mimo braku słońca. Zdrowa, zbilansowana dieta pudełkowa daje więcej energii do działania i pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Dodatkowo, aktywność fizyczna, a szczególnie konkretne treningi czy zajęcia, takie jak zumba, fitness etc. powodują zastrzyk endorfin. Innymi słowy, pomagasz sobie przetrwać zimę, nawet jeśli jest wyjątkowo ponura!

Dieta pudełkowa Warszawa pozwoli Ci chudnąć zdrowo

Wiesz, że masz przed sobą jeszcze co najmniej kilka miesięcy, więc nie czujesz aż takiej presji i łatwiej Ci rozłożyć proces zbijania wagi i ćwiczenia kondycji na etapy. Tak właśnie powinno być – zdrowe budowanie formy polega na tym, by poprawiać ją z treningu na trening, stopniowo, bez próby “szybkiego schudnięcia”, bo za cztery tygodnie jedziesz na wakacje nad morzem. Formę budowaną stopniowo łatwiej utrzymać, unikasz też efektu jojo. Twoja dieta pudełkowa powinna mieć kaloryczność ok. 200-300 kcal niższą niż Twoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne – wtedy będzie idealnie.

Zacznij zimą, a dieta pudełkowa pomoże Ci z formą na lato

Zimą jest trudniej, więc… będzie Ci łatwiej. Brzmi dosyć przewrotnie, ale chodzi o to, że wiosną czy latem łatwiej jest utrzymać reżim, jeśli chodzi o dietę, więcej też się ruszamy, bo słoneczna pogoda skłania nas do wychodzenia z domu. Jeśli jednak masz motywację do ćwiczeń i zdrowego odżywiania zimą, to w kolejnym sezonie za rok nie będziesz mieć żadnych wymówek!

Wiosna i lato przyniosą Ci pierwsze efekty, a do tego łatwo zwiększysz czas poświęcany na aktywność fizyczną. W ten sposób będziesz się dodatkowo pozytywnie nakręcać. Jeśli zaczynamy ćwiczenia latem, pierwsze chłodne, deszczowe, jesienne dni są wyjątkową pokusą, by odpuścić sobie i poleżeć na kanapie oglądając serial. Osobom, które mają za sobą treningi w mroźne, zimowe dni, coś takiego nie grozi!

Dieta pudełkowa Warszawa: dzień próbny pomoże Ci podjąć decyzję

Masz wątpliwości, czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie? To zrozumiałe. Każdy z nas ma swoje ulubione smaki, przyzwyczajenia, może też mieć wątpliwości co do diety pudełkowej. Dzień próbny to świetny sposób na przetestowanie cateringu dietetycznego. To też sposób na to, by przekonać się, jaka jest najlepsza dieta pudełkowa w Warszawie. W Bomba Box możesz zamówić dzień próbny i sprawdzić, czy przygotowane przez naszych kucharzy dania będą Ci smakować.

Jeśli jeden dzień to za mało, catering dietetyczny możesz zamówić na przykład na tydzień, a potem ocenić, jak zmieniło się Twoje samopoczucie, czy udało Ci się zyskać więcej czasu dla siebie i czy posiłki były wystarczająco różnorodne. W Bomba Box chcemy każdego dnia zaskakiwać Cię ciekawymi połączeniami, ale nie unikamy też tradycyjnych potraw, w wersji klasycznej, albo nieco podkręconej, w której łączymy tradycję i nowe smaki. Dieta pudełkowa Warszawa to świetna opcja dla wszystkich zabieganych, którzy mają chęć poprawić swoją formę, ale brak im czasu i determinacji, by samodzielnie przygotowywać wszystkie posiłki. Zamów dzień próbny i przekonaj się, że dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie zimą.

/artykuł sponsorowany/

Reklama