Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym.

Już 28 września 2019 roku na PGE Narodowym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają jedyny i ostatni w tym roku koncert. Organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy.

Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album “Café Belga”. Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku. Od momentu ogłoszenia wydarzenia fani i media spekulują na temat wspólnych utworów, które mogłyby powstać w takim duecie i gości specjalnych, którzy być może będą towarzyszyć wykonawcom.

PRZEDSPRZEDAŻ:

Przedsprzedaż, biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12:00.

Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 12:00.
(https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/podsiadlo-hemingway/)
Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki.

START SPRZEDAŻY OTWARTEJ:

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl.

Na wydarzenie obowiązują bilety imienne.
Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Odpowiedzi na pytania dotyczące biletów: https://www.ebilet.pl/faq/

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia do 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.