Darmowe koncerty muzyki klasycznej i jazzowej Warszawa 2018

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Darmowe koncerty muzyki klasycznej i jazzowej Warszawa 2018.

Lista miejsc w Warszawie, gdzie bezpłatnie można posłuchać koncertów muzyki klasycznej.

Koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich

Od połowy maja do końca września w Łazienkach Królewskich odbywają się recitale pod Pomnikiem Chopina. W każdą niedzielę o godz. 12.00 i 16.00 usłyszycie światowej sławy pianistów, w tym wybitnych muzyków młodego pokolenia. 
Program koncertów – klik

Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Morskie Oko

Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Morskie Oko przy Pałacyku Szustra, gdzie swoją siedzibę ma Warszawskie Towarzystwo Muzyczne to już nieodłączny element letnich wydarzeń muzycznych na Mokotowie. To tu w cieniu majestatycznych drzew w każdą wakacyjną niedzielę od 1 lipca do 2 września 2018 roku, o godzinie 12:00 będziemy spotykać się na Koncertach Promenadowych. Jak zwykle będzie to doskonała okazja, by zrelaksować się w pięknych okolicznościach przyrody i posłuchać bardzo różnorodnej muzyki – w tym roku będą zarówno klasyczne walce, polki, serenady, jak również tanga, przedwojenne szlagiery, swing i jazz.
Program koncertów – klik

Fot. ORKIESTRA SINFONIA VIVA

Klasycznie na Trawie w Królikarni

Cykl niedzielnych koncertów w parku Królikarnia. Koncerty odbywają się w wybrane niedziele wakacji o godzinie 12:00.
Program koncertów – klik

Wieczory Chopinowskie na Okólniku 2018

W każdy wtorek wakacji o godzinie 18:00 odbywają się 4. Wieczory Chopinowskie na Okólniku – Muzyka polska „W kręgu Fryderyka Chopina”.
Program koncertów – klik

Letnie Wieczory Muzyczne Dziekanka 2018

4 lipca 2018 roku odbędzie się inauguracja Letnich Wieczorów Muzycznych DZIEKANKA 2018. Podczas koncertów usłyszymy studentów, absolwentów, pedagogów oraz gości UMFC. Koncerty rozpoczynają się w każdą środę wakacji o godzinie 18:00.
Program koncertów – klik

Jazz na Starówce

30 czerwca 2018 roku rusza 24. edycja popularnego festiwalu. Wystąpią legendy jazzu, międzynarodowe i polskie gwiazdy, będą premiery i jazzowe odkrycia. Posłuchamy artystów z USA, Francji, Włoch, Hiszpanii, Austrii, Skandynawii i Polski. Koncerty odbywają się w każdą sobotę o godzinie 19:00 na rynku Starego Miasta w Warszawie.
Program koncertów – klik

Dreszer Jazz

Od 7 lipca 2018 roku zapraszamy do Park im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera na cykl koncertów jazzowych. Koncerty odbywają się w każdą sobotę o godzinie 17:00.
Program koncertów – klik

ArtPark 2018

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.