Darmowa kawa w Warszawie z aplikacją KofiUp

Darmowa kawa w Warszawie z aplikacją KofiUp

1 października 2016 roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Kawy, z aplikacją KofiUp napijecie się darmowej kawy w prawie 90 kawiarniach w Warszawie oraz również Krakowie i Trójmieście.

Jak to działa?

  • Ściągnij aplikację KofiUp z AppStore lub Google Play
  • Każdemu użytkownikowi nowemu lub już zarejestrowanemu w godz. 11:00-12:00 oraz 16:00- 17:00 włączymy plan Unlimited w aplikacji.
  • Status Unlimited upoważnia do odbioru w każdej kawiarni zrzeszonej w aplikacji KofiUp jednej DARMOWEJ KAWY. Kawę odbierasz wyłącznie przy pomocy aplikacji KofiUp. Odebrana  kawa nie pomniejsza ilości kubków zgromadzonych na Twoim koncie.

WAŻNE: Kawę odbieracie korzystając z aplikacji!

1 października br., napijecie się 2 kaw za darmo bo pierwszą poranną kawę pomiędzy 11:00 a 12:00 oraz popołudniową w godzinach 16:00-17:00. 

Kawę będzie można odebrać w 65 kawiarniach w Warszawie, 5 kawiarniach w Trójmieście oraz 20 kawiarniach w Krakowie.


Aplikacja KofiUp to inicjatywa zrzeszająca niezależne kawiarnie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Białymstoku a niedługo już w całej Polsce.
Dzięki  KofiUp użytkownicy odnajdują wyjątkowe miejsca na kawowej mapie swoich miasta a za kawę odebraną przy pomocy aplikacji KofiUp za swoją kawę płacą od 30 do 50% mniej! To bardzo proste: kupujesz kubki, odbierasz kubki. 

Dla nowych użytkowników aplikacji – dodatkowo pierwsza kawa gratis! 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1789669191278715/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.