Danuta Szaflarska. Wypominki w TR Warszawa

TR Warszawa i Narodowy Instytut Audiowizualny zapraszają na szczególny wieczór w TR Warszawa, poświęcony wspomnieniom o Danucie Szaflarskiej. Będziemy dzielić się historiami i anegdotami z jej długiego życia i kariery artystycznej. Nawiążemy do starej polskiej tradycji wypominków, czyli przywoływania tych, którzy odeszli.

Podczas szczególnego wieczoru w TR Warszawa chcemy wspominać tę niezwykłą aktorkę i kobietę, dzielić się historiami i anegdotami z jej długiego życia i kariery artystycznej. Nawiążemy do starej polskiej tradycji wypominków, czyli przywoływania tych, którzy odeszli. Swoimi wspomnieniami i historiami o Danucie Szaflarskiej podzielą się twórcy filmu i teatru, którzy z nią współpracowali, aktorzy i aktorki TR Warszawa oraz jej bliscy. Zaprosimy także widzów, aby opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. W uruchomieniu pamięci pomogą fragmenty filmów i zapisów spektakli teatralnych z jej udziałem.

Gośćmi spotkania będą:

Izabela Cywińska, Barbara Horawianka, Grzegorz Jarzyna, Maria Maj, Michał Merczyński, Katarzyna Łaniewska, Aleksandra Popławska, Magdalena Łazarkiewicz, Katarzyna Zawadzka, Anita Borkowska-Kuskowska.

Prowadzenie spotkania: Ryszard Jaźwiński, Program III Polskiego Radia


Poniedziałek, 15 maja 2017, godzina 19.00
TR Warszawa, ul. Marszałkowska 8

Wstęp wolny

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie TR Warszawa

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.