Czym są Social Pass, Music Pass oraz Video Pass i dlaczego warto z nich korzystać?

Czasy, w których telefony komórkowe służyły tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, bezpowrotnie minęły. Dzisiejsze smartfony to wielofunkcyjne urządzenia, które z powodzeniem zastępują aparat fotograficzny, odtwarzacz muzyki czy tablet. Aby jednak w pełni wykorzystywać ich funkcje, nie tracąc przy tym fortuny na rachunki, warto wybrać odpowiednią ofertę sieci komórkowej.

Elastyczne warunki dla wszystkich

Orange Flex to oferta w pełni cyfrowego planu komórkowego w aplikacji, która daje klientom dużą swobodę oraz możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Nie wiąże się z koniecznością podpisywania długoterminowych umów, można w niej zrezygnować w dowolnym momencie, a opłaty pobierane są w formie wygodnej subskrypcji. Wystarczy ściągnąć aplikację na swój smartfon ze sklepu App Store lub Google Play i zarejestrować konto. Każdy użytkownik otrzymuje do wyboru jeden z 4 Planów komórkowych, różniących się liczbą dostępnych w GB,. Do każdego Planu można dobrać dodatkowe pakiety np. Passy. Dzięki dużej elastyczności oferty Orange Flex i możliwości swobodnego miksowania elementów można korzystać ze smartfona tak, jak się lubi.

Music Pass dla fanów muzyki

Każdy, kto nie wyobraża sobie dnia bez ulubionych utworów słuchanych w drodze do pracy, w przerwie na lunch i podczas wieczornego joggingu wie, jakim problemem potrafi być kończący się transfer danych. Wie o tym również Orange, dlatego w swojej ofercie Flex umożliwiło wykupienie pakietu Music Pass. Umożliwia on korzystanie z popularnych platform do słuchania muzyki online, takich jak: Spotify, TIDAL, Deezer, Amazon Music, Apple Music, Polskie Radio i Open FM bez zużywania dostępnego w wybranym Planie limitu danych. Music Pass sprawdzi się podczas, wakacji, a także wtedy, gdy przebywając w mieście, nie mamy dostępu do darmowej sieci. Teraz nic nie zakłóci słuchania ulubionych melodii. Pakiet można wykupić okres – 30 dni. Jego aktywacja odbywa się w aplikacji Orange Flex i zajmuje dosłownie moment.

Video Pass, zawsze gdy masz ochotę na film

Ilość godnych polecenia filmów i seriali dostępnych na różnorodnych platformach jest tak duża, że zabrakłoby nam czasu na obejrzenie każdego z nich. Jeśli jednak będziemy mieli ochotę na tego typu rozrywkę, z Orange Flex nie musimy się martwić o transfer danych. Video Pass daje nam możliwość oglądania materiałów video dostępnych w serwisach: Netflix, HBO GO, YouTube, vod.pl, Orange TV GO oraz WP Pilot bez zużywania GB z Twojego Planu. Oznacza to, że możemy oglądać to, co lubimy, a nasz miesięczny pakiet danych nie zostanie pomniejszony. Video Pass można wykupić w dowolnym momencie, na miesiąc, tydzień lub jeden dzień, w zależności od potrzeb. Jednodniowy pakiet kosztuje 5 zł.

Social media bez limitu dla wszystkich

Orange Flex doskonale wie rozumie, jak ważney jest swobodny dostep do mediów społecznościowych i komunikatorów, szczególnie w czasach gdy to głównie za ich pomocą kontaktujemy się ze znajomymi i rodziną. Możemy również na bieżąco sprawdzać, co u nich słychać, dodawać zdjęcia, filmy i relacje. Aby nie tracić kontaktu z bliskimi, nawet gdy brakuje transferu, każdy użytkownik Orange Flex ma zagwarantowany w swoim Planie Social Pass, stworzony do korzystania z TikToka, Facebooka, Instagrama, Snapchata, Twittera, Pinteresta, Messengera, Whatsappa, Vibera, Telegram & Parrot One – bez limitu GB.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.