Cztery Pory Wisły – treningi morsowania nad Wisłą

To już urzekająca, wiślana tradycja, by sezon jesienno-zimowy spędzać #aktywnieNadWisłą!

Dzielnica Wisła niezmiennie ma dla Was treningi szkółki morsowej na otwartej przestrzeni, w nieco odmienionej odsłonie, bo jesteśmy #bezpieczniNadWisłą. Nie możemy doczekać się wspólnych niedzielnych poranków na Rusałce.

Wyjątkowe czasy niosą ze sobą specjalne środki ostrożności, dlatego ilość miejsc na treningu jest ograniczona i obowiązuje kolejność zapisu.

Rejestracje otwierają się co poniedziałek o 9:00 i obywają się pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/cztery-pory-wisly-2020/

Spotykamy się na Plaży Rusałka/Zoo, a co tydzień będzie na Was czekać wyzwanie. Jakie? Informacje o nim będziemy publikować co środa na wydarzeniu. Niezmiennie liczymy na Waszą pomysłowość i nieposkromioną kreatywność.

Regulamin Wydarzenia jest dostępny jako notatka na profilu Dzielnicy Wisła oraz na miejscu treningu przy punktach rejestracji. Warunkiem uczestnictwa jest jego akceptacja oraz spełnienie aktualnych wymagań zdrowotnych. Prosimy o nieprzychodzenie z osobami towarzyszącymi. Ze względu na aktualne wymagania sanitarne, w przestrzeni wydarzenia mogą przebywać wyłącznie osoby zarejestrowane i aktywnie uczestniczące w treningu morsowania.

Od strony medycznej zadba ekipa ratowników AdrenaLTika.

Organizatorem treningu jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Wydarzenie odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.