Cztery Pory Wisły – morsowanie w Dzielnica Wisła

Cztery Pory Wisły – morsowanie w Dzielnica Wisła

Zapraszamy naszych stałych bywalców oraz wszystkich nowicjuszy, którzy dopiero chcą spróbować przygody z zimowymi kąpielami w rzece.

Tak więc, kto z Was ma ochotę na hartującą ciało kąpiel zimnowodną? Kto chce zmierzyć się z jesienną monotonią i poprawić samopoczucie? Kto chce spotkać się ze starymi znanymi morsami i zaprzyjaźnić się z nowymi miłośnikami Wisły? Zapraszamy wszystkich fanów kąpieli w zimnej wodzie na nadwiślańską plażę.

Już 10 listopada zaczynamy trzecią edycję Szkółki morsowania Dzielnica Wisła!
Tradycyjnie spotykamy się w każdą niedzielę od 9.00 w Beach Bar Aquatica Następnie ugości nas Plaża Praska przy #ZOO, gdzie będziemy celebrować chłodny sezon, zażywając kąpieli w naszej urzekającej Wiśle.

By uatrakcyjnić nasze spotkania, co tydzień będzie czekało na Was wyzwanie – przebieramy się według zaproponowanej tematyki. Liczymy na Waszą pomysłowość i świetną wspólną zabawę.

Mamy też trochę nowości. Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Dla wielbicieli saunowania czekać będzie mobilna sucha sauna fińska, która będzie dostępna na każdym naszym spotkaniu! Regulamin zapisów na saunę udostępnimy wkrótce.

W tym roku, poza zabawą, stawiamy też na ekologię. Przed każdym spotkaniem przeprowadzimy zbiórkę śmieci, wspólnie zadbamy o nasz nadwiślański brzeg. #nadwisłą musi być aktywnie i naturalnie!

Kiedy: 10, 17, 24 listopada oraz 1 i 8 grudnia 2019

Uwaga: 8 grudnia morsowanie odbędzie się o godz. 15:00


Rejestracja w Beach Bar Aquatica od godz. 9:45.

Podpowiadamy jak trafić:
Warszawski Transport Publiczny – tramwaj nr 6, 20, 28 przystanek Ratuszowa (Warszawskie ZOO); #tramwaj nr 4, 13, 20, 26 przystanek Park Praski;
Veturilo – Nextbike Polska – (Ratuszowa ZOO) stacja nr 9665;
– spacerkiem #ścieżka pieszo-rowerowa #nadWisłą;
Jeśli musicie przyjechać samochodem, na mapie zaznaczyliśmy miejsca parkingowe
W przypadku problemu z trafieniem, prosimy dzwonić pod numer 534 222 226

Podczas Wielkiego Finału (8 grudnia) szykujemy dla Was ogromne ognisko na plaży, koncert, rozdanie medali i nagród dla najwytrwalszych morsów.


Jak zdobyć nagrody?
#Czapka: każdy mors, który stawi się w niedzielę o 9.00 odbierze pusty worek, a zwróci nam pełen śmieci z nad Wisły, otrzyma naklejkę. Za uzbieranie 5 naklejek wręczymy czapkę Dzielnicy Wisła.
#Bluza: każdy kto przyjdzie na morsowanie w przebraniu otrzyma naklejkę. Za zebranie 5 naklejek czeka ciepła bluza (pojęcia nie macie jaka piękna!)
Dodatkowo podczas każdego morsowania nagrodzimy bluzą jedną osobę, która najciekawiej zinterpretowała przebraniem zadany przez nas temat.
#Szalik: osoby, które zbiorą komplet naklejek za śmieci oraz przebranie, dodatkowo nagrodzimy wiślanym szalikiem.

Plan wszystkich spotkań wygląda następująco:
9:00 Odbiór worków i zbieranie śmieci
9:45 Rejestracja na wydarzenie, odbiór naklejek za zbiórkę śmieci
10:30 Szkolenie teoretyczne
11:00 Rozgrzewka
11:15 Wejście do wody
11:30 Suna (na zapisy)

*Morsowanie: dla początkujących – trzykrotne zanurzenie się w wodzie po 1 minucie (każde poprzedzone rozruchem); dla zaawansowanych – jedno zanurzenie trwające około 10 minut.

Na wiślanych morsów czekać będą gorąca zupa, napoje oraz dyplomy.

Do zobaczenia #nadWisłą!

*Regulamin cyklu znajduje się w notatkach na profilu Dzielnica Wisła. Zajrzyj tam koniecznie przed przyjściem na pierwsze spotkanie!

FB-klik

Dzielnica Wisła #AktywnieNadRzeką #NaturalnieNadWisłą #CzteryPoryWisły #Morsy2019 Plaża Rusałka Plaża Praska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.