Czekoladowy Weekend – Słodka tajemnica Jana Wedla

Czekoladowy Weekend – Słodka tajemnica Jana Wedla

Radosne odkrycie przesłania Jana Wedla nastąpi w dniach 3-4 grudnia 2016 roku podczas Czekoladowego Weekendu.

W Fabryce Czekolady E.Wedel dokonano niesamowitego odkrycia. Po wielu latach odnaleziono przesłanie Jana Wedla – twórcy potęgi marki. 

Fabryka Czekolady E.Wedel to miejsce, które skrywa wiele tajemnic i ciekawostek. Najważniejszą z nich są pilnie strzeżone receptury produktów – najwyższej jakości czekolady, kultowego Torcika czy pianek Ptasie Mleczko®, które w tym roku obchodzą swoje 80-urodziny.
Miejsce to jest także ważnym punktem historycznym na mapie warszawskiej Pragi. To dodatkowy atut i cała masa ciekawostek dla miłośników historii.

Do tego wszystkiego dochodzi kolejna słodka tajemnica – słowa, które Jan Wedel zostawił potomnym. Aby odkryć tę zagadkę należy wziąć udział w Czekoladowym Weekendzie, który odbędzie się w dniach 3-4 grudnia.

Przyjazne mury wedlowskiej Fabryki oferują całą masę atrakcji dla zwiedzających. W tym między innymi możliwość poznania procesu powstawania najwyższej jakości czekolady czy też uczestniczenia w wytwarzaniu czekoladowych dzieł sztuki w Pracowni Rarytasów.


Miejsce: Fabryka Czekolady E.Wedel ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)
3-4 grudnia 2016, godz.: 12:00-18:00

Rejestracja rozpocznie się w poniedziałek 28 listopada 2016 roku o godzinie 12.00 na www.wedel.pl
Liczba miejsc ograniczona.

źródło

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.