Czeka Cię remont łazienki? Podpowiadamy, które sklepy sprawdzić

Czeka Cię remont łazienki? Podpowiadamy, które sklepy sprawdzić
zdjęcie: komfort.pl

Remont łazienki to skomplikowane przedsięwzięcie. Często w jego trakcie wymienia się bardzo różne elementy wyposażenia – od mebli po armaturę czy materiały wykończeniowe na ścianach i podłogach. Na szczęście nie musi się to wiązać z koniecznością odwiedzania kilku lub nawet kilkunastu sklepów. Wystarczy odwiedzić jeden z kilku salonów Komfort w Warszawie, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by Twoja łazienka zyskała zupełnie nowe oblicze. Oferujemy nie tylko bogaty wybór różnego rodzaju materiałów i urządzeń, ale też szeroki wachlarz dodatkowych usług.

Komfort – wszystko dla Twojej łazienki w Warszawie

Planując remont łazienki, koniecznie odwiedź jeden z kilku salonów Komfort w Warszawie i okolicach. Nie musisz przy tym martwić się o szukanie tego, w którym znajdziesz to, czego potrzebujesz. Poniżej zamieściliśmy listę sklepów, w których znajdziesz kompleksowe wyposażenie łazienek. W skład ich asortymentu wchodzą między innymi:

  • płytki podłogowe i ścienne, gresy oraz panele podłogowe,
  • ceramika łazienkowa; umywalki, wanny, brodziki, bidety itp.,
  • armatura,
  • meble łazienkowe – szafki, półki, wieszaki,
  • oświetlenie – od lamp sufitowych po kinkiety oraz oświetlenie dekoracyjne,
  • akcesoria, dekoracje oraz inne urządzenia przeznaczone do użytkowania w łazienkach.

Różnorodność produktów z każdej spośród wymienionych kategorii sprawia, że znajdują się wśród nich zarówno ponadczasowe i najbardziej klasyczne elementy wyposażenia, jak i te zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami. Wiele z nich dostępnych jest w formie całych kolekcji dopasowanych do siebie produktów, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i wysiłku, ułatwiając dokonanie najlepszego wyboru.

Dodatkowe usługi w salonach Komfort

Wybór odpowiedniej armatury, ceramiki sanitarnej czy płytek to nie wszystko. Najważniejsze jest dopilnowanie, by wszystkie elementy zostały prawidłowo zamontowane i zainstalowane. Tylko wówczas można mieć pewność, że będą dobrze spełniać swoją funkcję przez wiele lat po zakupie.

Dlatego w salonach Komfort w Warszawie możesz zamówić dodatkowe usługi montażowe. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, dzięki czemu potrójnie zyskujesz – oszczędzasz czas potrzebny na szukanie fachowców i otrzymujesz doskonałej jakości usługi, w dodatku w bardzo korzystnej cenie. To najlepszy sposób, by ograniczyć stres i wysiłek związany z remontem! Zachęcamy do odwiedzenia salonów Komfort i zapoznania się ze szczegółami.

Nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz? Nasi doradcy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. W razie potrzeby możesz też zamówić stworzenie personalizowanego projektu łazienki, który zrealizujesz przy pomocy produktów Komfort. Możesz również skonsultować z naszymi specjalistami swój własny projekt i upewnić się, czy planowane rozwiązania na pewno się sprawdzą. Odwiedź nas i sprawdź, co mogą przygotować dla Ciebie doradcy Komfort.

Sklepy Komfort w Warszawie i okolicach

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki, Elektronowa 2, Warszawa

Do salonu Komfort przy ulicy Elektronowej szybko dojedziesz z każdego miejsca nie tylko w prawobrzeżnej Warszawie. To niecałe 10 minut jazdy samochodem od Dworca Wileńskiego, przy Auchan Modlińska. Bez trudu dojedziesz tu również komunikacją miejską – nasz sklep znajduje się zaledwie kilkaset metrów od przystanków Żerań FSO oraz stacji kolejowej Warszawa Toruńska.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki, Plac Szwedzki 3, Janki

Położony w sercu HOMEPARK Janki salon Komfort znajduje się w pobliżu dzielnic Ursus oraz Włochy, w bezpośrednim sąsiedztwie okolicznych miejscowości: Raszyna i Sękocina. Bez trudu dotrzesz do nas również z Pruszkowa, Piastowa, a nawet Nadarzyna.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Salon Komfort przy ulicy Głębockiej położony jest na terenie centrum handlowego Atrium Targówek. Dzięki bliskości ulicy Toruńskiej łatwo dojechać do nas nie tylko z pobliskiego Bródna czy Brzezin, ale także Marek, Zielonki, Kobyłki, a także z północnej części lewobrzeżnej Warszawy.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Pozostałe sklepy Komfort, w których znajdziesz to, czego potrzebujesz do urządzenia swojej łazienki:

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

 

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

/artykuł sponsorowany/

Reklama