Czarnobyl: strefa wykluczenie i ciekawe tajemnice

Wycieczka do Czarnobyla
Strefa Wykluczenia jest dziś dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich i dość często odwiedzana przez osoby z różnych państw. Tło promieniowania jest zróżnicowane w różnych obszarach Strefy Wykluczenia – od bliskiego zeru do podwyższonego.

Strefa Wykluczenia jest dziś dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich i dość często odwiedzana przez osoby z różnych państw. Tło promieniowania jest zróżnicowane w różnych obszarach Strefy Wykluczenia – od bliskiego zeru do podwyższonego. Dlatego opracowaliśmy specjalne trasy Czarnobyl wycieczki, które są całkowicie bezpieczne – w niektórych przypadkach zanieczyszczenia są tu niższe niż w Kijowie. 

Do wejścia do Strefy Wykluczenia nie jest potrzebna żadna specjalna odzież, strój ani sprzęt ochronny. Będziemy musieli nosić tylko maksymalnie zamkniętą odzież i strój (koszulki, szorty i wszelkiego rodzaju otwarte ubrania nie będą odpowiednie). Jako oficjalny partner oferujemy wycieczka do Czarnobyla każdego dnia i możemy zorganizować wycieczkę na jutro (grupową lub prywatną).

Wycieczka do Czarnobyla – jaką wybrać

Czarnobylska Zona Wykluczenia jest obszarem o ograniczonym dostępie, która składa się z 10- i 30-kilometrowej zony. Do jego składu wchodzą Czarnobyl, Prypeć oraz inne osiedla. Dlatego żadna osoba nie ma prawa dostać się tam samodzielnie. W celu wyprawy do Czarnobyla niezbędne jest zezwolenie władz. Nasza firma wycieczki Сzarnobyl i załatwia wszystkie formalności zamiast gości. 

Wycieczka do Czarnobyla

Fani ekstremalnych wypraw mogą wybrać następujące rodzaje wycieczki:

  • 1-dniowe – koszt wyprawy to jedynie 70 EUR;
  • 2-dniowe – cena wyprawy to 180 EUR;
  • indywidualne wyprawy dla VIP gości – cena podróży to 70 EUR.

Ekstremalne wycieczki Czarnobyl gwarantują transfer turystów z Kijowa miniautobusem i komfortowe noclegi. W każdym momencie turysta może odwołać wizytę. Jeśli zrobi to nie mniej niż za 24 godziny, nasza firma zwraca wszystkie koszty. Profesjonalni gidy prowadzą gości tylko po sprawdzonych i bezpiecznych trasach. Dlatego strefa wykluczenia jest w pełni bezpieczna.

 

Dlaczego warto wybrać wycieczkę do Zony Wykluczenia

Doświadczeni przewodnicy, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiedzą Ci o wszystkim, co zobaczysz. Jeśli słowa „przewodnik” i „zwiedzanie” wywołują w Tobie tęskne wspomnienie „płynących” grup wycieczkowych, nudnego bełkotu na kartce papieru i myśli „wolelibyśmy wszystko zobaczyć sami”, udowodnimy Ci, że wśród tych, którzy opowiadają i pokazują, są ludzie zakochani w swojej pracy.

Czarnobyl: strefa wykluczenia – w trakcie podróży dowiemy się następujące dane: 

  • potwierdzone fakty o katastrofie; 
  • wiarygodne informacje historyczne; 
  • zachwycający opis różnych obiektów. 

Nasi gidy prowadzą Czarnobyl wycieczki z Kijowa w następujących językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuski, japońskim, hebrajskim. Jeśli chodzi o uzyskanie pozwolenia na wizytę w Strefie Wykluczenia, to nasza firma dokłada wszelkich starań, by ta część procesu była dla naszych klientów bardzo prosta. Potrzebujemy od turystów tylko dwie rzeczy: przesłanie nam danych paszportowych i przyjście z paszportem na miejsce spotkania. Należy pamiętać, że tylko osoby pełnoletnie mogą brać udział w wycieczce.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.