Co warto zobaczyć w sierpniu w Multikinie?

Multikino zaprasza na drugą część filmowego lata! W tym roku w sierpniu na wielkim ekranie pojawią się produkcje, na które wszyscy czekali! Premierę będą miały między innymi: „Legion samobójców. The Suicide Squad”, polska produkcja „Czarna owca” oraz film familijny „Lassie, wróć!”.

 Do końca wakacji zostały jeszcze cztery tygodnie, a w każdym z nich na wielkim ekranie pojawią się wspaniałe filmy premierowe. Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą w repertuarze coś dla siebie.

Na początku sierpnia na wielkim ekranie pojawi się Legion samobójców. The Suicide Squad. W filmie zebrany oddział przestępców, w tym Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher Drug, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin i ulubiona świruska każdego, Harley Quinn. Uzbrojeni po zęby wykonają swoją misję poszukiwawczą przedzierając się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Ponadto 6 sierpnia premierę będzie miał polski romans „Na chwilę, na zawsze” z Pawłem Domagałą w roli głównej. 13 sierpnia do kin wejdzie polski komedio-dramat „Czarna owca” z Magdaleną Popławską i Arkadiuszem Jakubikiem w rolach głównych. W drugiej połowie sierpnia na wielkim ekranie pojawi się jeszcze więcej polskich filmów: „The End” z Tomaszem Karolakiem i Magdaleną Lamparską w rolach głównych, komedia romantyczna „Gorzko, gorzko!” z Mateuszem Kościukiewiczem, Agnieszką Więdłochą i Rafałem Zawieruchą. 27 sierpnia premierę będzie miał prequel komedii „Moje córki krowy” – „Zupa nic” w reżyserii Kingi Dębskiej oraz „Mistrz” historia legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

W sierpniu fani mocnych wrażeni w ciemnej sali kinowej będą mogli wybrać się na kilka horrorów. Premierę będą miały między innymi: „Klątwa młodości”, „Piękna i rzeźnik”, „Nie oddychaj 2”, „Egzorcyzmy dnia siódmego” oraz „Candyman”.

Multikino nie zapomniało o najmłodszych miłośnikach kina. Już 13 sierpnia premię ma animacja „Wyrolowani”, w której kinomani poznają Ola i Olo należących do uroczego, ale zagrożonego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, ale fortuna kołem się toczy! Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii.  Ponadto w sierpniu miłośnicy czworonogów będą mogli wybrać się na film familijny „Lassie, wróć!” opowiadający historię najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Ponadto już w sierpniu odbędą się pierwsze przedpremierowe pokazy animacji „Psi Patrol film”, która wejdzie do kina 3 września br.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.