Cinema3D Reduta zmieni się na Multikino Atrium Reduta

Cinema3D Reduta zmieni się na Multikino Atrium Reduta

22 kwietnia br. Cinema3D Reduta zmieni się na Multikino Atrium Reduta. W dzielnicy Ochota pojawi się szóste kino bardzo dobrze znanej sieci i zaoferuje widzom bilety na seanse w najkorzystniejszej cenie gwarantując jednocześnie oglądanie filmów w komforcie i najlepszej jakości. Bilet przez stronę www lub aplikację mobilną można nabyć już od 14,90 zł.

Multikino wzmacnia swoją pozycję w Warszawie. Po Ursynowie, Złotych Tarasach, Targówku, Woli  i Młocinach przyszedł czas na kolejną lokalizację. Najnowsze kino znajduje się w  Atrium Reduta na Ochocie. Multipleks ma 6 sal, które wyróżnia wygoda oraz komfort dzięki fotelom o podwyższonym standardzie i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię kinotechniczną – system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS i srebrne pływające ekrany.

Atrakcyjne ceny biletów obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Atrium Reduta mają tę samą, stałą cenę – online można je nabyć od 14,90 zł. 

Cieszymy się, że wszystkie nasze warszawskie kina będą od teraz działały pod szyldem Multikino. Mamy w stolicy już pięć kin i liczymy na to, że kolejny multipleks Multikino Atrium Reduta zlokalizowany na Ochocie będzie chętnie odwiedzany przez mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miast dzięki bardzo korzystnej cenie biletów na seanse filmowe. – mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Multikino Atrium Reduta oferuje zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Widzowie będą mogli skorzystać również z bogatej oferty projektów i akcji specjalnych, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe czy transmisje spektakli z desek renomowanych teatrów.

W dniu otwarcia kina pod szyldem Multikino premierę będą miały: komedia „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” z Nicolasem Cagem w roli głównej oraz „Wiking”, w którym zagrała Anya Taylor-Joy, Alexander Skarsgard i Nicole Kidman. Na wielki ekran  wejdzie również film familijny „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”. Wiele filmowych emocji przyniosą również kolejne tygodnie. 6 maja premierę będzie miał Doktor Strange w multiwersum obłędu”, w którym sporą rolę odegra także Elizabeth Olsen wracająca jako Scarlet Witch, a 27 maja do kin trafi wyczekiwany „Top Gun: Maverick”. Fani „Parku Jurajskiego” od 10 czerwca będą mogli oglądać premierę filmu „Jurrasic World: Dominion”. Akcja rozgrywa się aż cztery lata po finale „Upadłego królestwa”, a uwolnione wówczas dinozaury ciągle żyją na wolności, rozmnażają się i zajmują kolejne tereny. Jedne z głównych ról w filmie odegrają bohaterowie znani z serii „Park Jurajski”, których zagrali ponownie: Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum.

Szczegółowy repertuar Multikina Atrium Reduta znajduje się na stronie https://multikino.pl/repertuar/warszawa-atrium-reduta oraz w aplikacji mobilnej.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.