Chcesz ćwiczyć w domu? Sprawdź te aplikacje

aplikacja cwiczenia w domu
Z roku na rok trenowanie w domu staje się coraz bardziej popularne. Ze względu na koszty siłowni duża część osób decyduje się na trening w domu, który jest o wiele tańszy oraz daje nam więcej swobody. Istnieje spora liczba aplikacji na smartfony, które umożliwiają nam przeprowadzenie dobrego treningu bez wiedzy i sprzętu. Ciężko wybrać najlepszą, jednak są takie, którymi warto się zainteresować.

Nike trening club

Pierwsza aplikacja jest przeznaczona dla osób, które choć trochę znają język angielski. Aplikacja pomimo języka angielskiego jest ciekawą pozycją, ponieważ umożliwia nam wybór spośród wielu dopracowanych zestawów ćwiczeń. Wszystkie ćwiczenia są dostosowane nie tylko dla jednej płci, lecz zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ćwiczenia w aplikacji są często klasyczne, jednak udoskonalono je o pewne elementy tak, by były bardziej efektywne dla każdej osoby, która przykłada się do budowy swojej sylwetki. Aplikacja umożliwia nam nie tylko ćwiczenie bez sprzętu, lecz także ze sprzętem, co jest dużą zaletą pośród innych aplikacji. Uniwersalność jest w przypadku tej aplikacji na bardzo wysokim poziomie, jest więc ona dobrym wyborem dla większości osób trenujących w domu. Jeśli chodzi o darmowe aplikacje, to aplikacja Nike trening club reprezentuje sobą bardzo wysoki poziom.

Ćwiczenia w Domu – Bez Sprzętu

Sama nazwa już tutaj wiele mówi, bo druga aplikacja jest aplikacją stworzoną (https://idream.pl/blog-pl/iphone/najlepsze-aplikacje-do-cwiczen-w-domu-na-iphone.html) z myślą dla osób trenujących w domu bez sprzętu. Aplikacja składa się z zestawów ćwiczeń dla początkujących oraz zaawansowanych, co pozwala dostosować nam ćwiczenia do swojego aktualnego poziomu. W treningu nie możemy od razu brać się za najtrudniejsze ćwiczenia, bo po prostu nie damy rady. Tak więc możliwość wyboru poziomów jest całkowicie na plus. Aplikacja ta jest stworzona dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem i chcą osiągać dobre wyniki bez użycia kosztownego sprzętu. Jak na darmową aplikację jest całkiem dobra, lecz nie dorównuje aplikacji Nike trening club. W ostatecznym rozrachunku wszystko zależy od naszych celów i preferencji, a Ćwiczenia w Domu – Bez Sprzętu nadal jest ciekawą pozycją dla większości z nas.

Workout Trainer

Ostatnią aplikacją w zestawieniu jest Workout Trainer. Jest to aplikacja stworzona przez profesjonalistów, w której możemy znaleźć bardzo wiele dobrze zaprojektowanych ćwiczeń. W aplikacji możemy wybrać nasz poziom zaawansowania, długość treningów oraz nawet grupę mięśni. Treningi są zbudowane z ćwiczeń, które mają swoje filmiki, co pozwala nam na lepsze naśladowanie poprawnej techniki ćwiczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość śledzenia i dzielenia się wynikami z naszymi przyjaciółmi oraz możliwość obserwacji naszych ulubionych trenerów. To sprawia, że mamy dodatkową motywację, aby lepiej ćwiczyć i nieustannie poprawiać swoje wyniki, by być najlepszym wśród naszych przyjaciół. Aplikacja głownie skupia się na siłowni, lecz pozostawia ogromną ilość ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Jest ona idealnym wyborem dla osób, które łączą trening w domu z treningiem na siłowni.

/artykuł sponsorowany/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.