Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy u Dominikanów na Freta

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy u Dominikanów na Freta

W niedzielę, 13 grudnia plac przed kościołem oo. Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie wypełnią świąteczne stoiska. Od godziny 10:00 do 22:00 będzie można przy nich kupić świąteczne prezenty, wypieki, rękodzieło i wyjątkową kartkę świąteczną zaprojektowaną przez Bovską.

Tradycyjnie nie zabraknie charytatywnej kawiarni i antykwariatu. Wszyscy wystawiający będą ściśle przestrzegać zasad nałożonych w ramach reżimu sanitarnego. Całkowity zysk będzie przeznaczony na organizację wyjazdu wakacyjnego dla podopiecznych grupy Charytatywni Freta.

Na stoiskach handlowych Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego u Dominikanów przy Freta 10 w Warszawie na odwiedzających czeka wiele pomysłów na gwiazdkowe prezenty. Będzie można tam znaleźć rękodzieło, różnorodne ozdoby choinkowe, domowe pierniczki przygotowane przez charytatywną młodzież, świąteczne stroiki czy wyjątkowe skarpety.

Odwiedzający jarmark będą mogli również zakupić wyjątkową charytatywną kartkę świąteczną, zaprojektowaną przez Magdę Grabowską-Wacławek znaną szerzej jako Bovska. To wszechstronna artystka, która oprócz piosenkarstwa, zajmuje się ilustracją i grafiką.

Jak na każdym z charytatywnych jarmarków, organizowanych przez Charytatywnych Freta i na tym nie zabraknie antykwariatu. Doskonały prezent gwiazdkowy dla każdego miłośnika literatury będzie można znaleźć również na stoisku Klubu książkowego św. Jacka.

W niedzielę w przed kościołem oo. Dominikanów na Nowym Mieście pojawi się również charytatywna kawiarnia, gdzie będzie można kupić na wynos kawę, zimową herbatę z przyprawami czy kawałek domowego ciasta.

Na tegorocznym Jarmarku swoją premierę będzie miało również inne wyjątkowe wydarzenie online – charytatywna licytacja. Od 13 do 20 grudnia w grupach na profilu grupy Charytatywni Freta na Facebooku będzie  można licytować wyjątkowe upominki – obrazy, książki i płyty z autografami czy pobyty i kolacje w hotelach w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Ciekawym pomysłem na świąteczny prezent może być wylicytowanie wyjątkowego spotkania z oo. Dominikanami z klasztoru przy ulicy Freta. Szczegółowe informacje na ten temat będzie można znaleźć na profilu grupy Charytatywni Freta na Facebooku    www.facebook.com/CharytatywniFreta

Całkowity zysk z tegorocznego Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego zostanie przeznaczony na organizację wyjazdu wakacyjnego dla podopiecznych Grupy Charytatywni Freta.

Aktualności związane z tegorocznym Charytatywnym Jarmarkiem Bożonarodzeniowym można znaleźć na http://www.facebook.com/jarmarknafreta oraz blogu http://jarmarkjacka.blogspot.com/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.