CAVALIADA Warszawa: Wojcianiec wygrywa i awansuje, Skrzyczyński umacnia się na pozycji lidera.

Pierwszy z trzech konkursów zaliczanych do finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata (145 cm, szybkości) o nagrodę firmy Primavera Furniture, pod patronatem TylkoSkoki.pl wygrał Wojciech Wojcianiec na koniu Naccord Melloni.

Wojciech Wojcianiec

Drugi, ze stratą dwóch sekund był Jarosław Skrzyczyński na Jerico, a trzeci Gefried Puck z Austrii na koniu Bingo Du Parc.

W tabeli ligi na pozycji lidera umocnił się Skrzyczyński, drugi jest Kullo Kender z Estonii a na trzecie miejsce (z 6) awansował Wojciech Wojcianiec.
Kolejny konkurs Pucharu Świata odbędzie się jutro o godzinie 14:15. Będzie on jednocześnie zaliczany do światowego rankingu oraz rankingu Cavaliada Tour.

Przypomnijmy, że do finału Pucharu Świata, który w kwietniu dobędzie się w Goeteborgu awansuje 3 najlepszych zawodników naszej ligi, a w zawodach finałowych w Warszawie bierze udział 19 najlepszych.

Tym razem konkurs Halowego Pucharu Polski w Powożeniu o nagrodę Alga Romeo, pod patronatem PZJ i driving.pl, należał do Ireneusza Kozłowskiego. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kwiatek, a trzecie Adrian Kostrzewa, który nadal pozostaje liderem rankingu.
W konkursie średniej rundy o nagrodę Ostrowit najlepszy był Adam Grzegorzewski na Okarino, a w małej o nagrodę COS Torwar Hubert Kierznowski na Ameruque Landais.

Potęgę Skoku o nagrodę Grupy MTP, pod patronatem Horse&Business Magazine wygrał Jan Bobik na klaczy Santisa, który pokonał mur wysoki na 2 metry.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!