Cavaliada Warszawa 2021

Jarosław Skrzyczyński Cavaliada Warszawa
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Już 15 września ruszyła sprzedaż biletów na Cavaliada Warszawa oraz Cavaliada Poznań 2021. Sprawdzone punkty programu pozostaną bez zmian, jednak organizatorzy już teraz zapowiadają zmianę formuły dwóch konkursów: Cavaliada Future oraz Venus vs. Mars. Co wiemy o programie tegorocznego, największego cyklu jeździeckiego w Polsce?

Tradycyjnie podczas czterech dni zawodów, kibice będą mogli zobaczyć cztery konkurencje jeździeckie w jednym miejscu: skoki przez przeszkody, powożenie zaprzęgami czterokonnymi, ujeżdżenie oraz Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. Nie zabraknie również pokazów, a także Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.

Zawody w skokach przez przeszkody będą się odbywać w randze międzynarodowej z konkursami zaliczanymi do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej oraz Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Po raz pierwszy w historii finał Cavaliada Tour, a także finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata odbędzie się nie w Warszawie, a w Krakowie. Nowością tego cyklu jest również nowa lokalizacja – Sopot i Ergo Arena.

Sprzedaż biletów odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Pula biletów została podzielona na pulę dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionek dopuszczonych w Unii Europejskiej oraz na pulę dla osób niedeklarujących wykonania pełnego szczepienia.

Rozpoczęcie sprzedaży dwóch wydarzeń: w Warszawie i Poznaniu  od 15 września, wyłącznie za pośrednictwem platformy www.tobilet.pl 

Sprzedaż biletów na Cavaliadę w Sopocie i Krakowie planowana jest na październik.

Kalendarz CAVALIADA Tour:

– Warszawa 11-14.11.2021

– Poznań 16-19.12.2021

– Sopot 20-23.01.2022

– Kraków 17-20.02.2022

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.