Cavaliada Warszawa 2021

Jarosław Skrzyczyński Cavaliada Warszawa

Już 15 września ruszyła sprzedaż biletów na Cavaliada Warszawa oraz Cavaliada Poznań 2021. Sprawdzone punkty programu pozostaną bez zmian, jednak organizatorzy już teraz zapowiadają zmianę formuły dwóch konkursów: Cavaliada Future oraz Venus vs. Mars. Co wiemy o programie tegorocznego, największego cyklu jeździeckiego w Polsce?

Tradycyjnie podczas czterech dni zawodów, kibice będą mogli zobaczyć cztery konkurencje jeździeckie w jednym miejscu: skoki przez przeszkody, powożenie zaprzęgami czterokonnymi, ujeżdżenie oraz Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. Nie zabraknie również pokazów, a także Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.

Zawody w skokach przez przeszkody będą się odbywać w randze międzynarodowej z konkursami zaliczanymi do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej oraz Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Po raz pierwszy w historii finał Cavaliada Tour, a także finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata odbędzie się nie w Warszawie, a w Krakowie. Nowością tego cyklu jest również nowa lokalizacja – Sopot i Ergo Arena.

Sprzedaż biletów odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Pula biletów została podzielona na pulę dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionek dopuszczonych w Unii Europejskiej oraz na pulę dla osób niedeklarujących wykonania pełnego szczepienia.

Rozpoczęcie sprzedaży dwóch wydarzeń: w Warszawie i Poznaniu  od 15 września, wyłącznie za pośrednictwem platformy www.tobilet.pl 

Sprzedaż biletów na Cavaliadę w Sopocie i Krakowie planowana jest na październik.

Kalendarz CAVALIADA Tour:

– Warszawa 11-14.11.2021

– Poznań 16-19.12.2021

– Sopot 20-23.01.2022

– Kraków 17-20.02.2022

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.