CAVALIADA Warszawa 2020 ODWOŁANA!

CAVALIADA Warszawa 2020 ODWOŁANA!

CAVALIADA jest świętem międzynarodowym i niestety, jako takie, podlega najnowszym restrykcyjnym zaleceniom służb państwowych. Dlatego w świetle obecnej sytuacji w naszym kraju, z ogromnym żalem zmuszeni jesteśmy poinformować Was o odwołaniu zawodów CAVALIADA Warszawa w dniach od 12 do 15 marca.

Wszyscy jesteśmy świadomi, że w ostatnich dniach sytuacja w Polsce staje się coraz poważniejsza, a wydarzenia, w tym zawody sportowe o charakterze międzynarodowym, są odwoływane. W CAVALIADZIE Warszawa mieliśmy zgłoszony udział nie tylko zawodników spoza Polski, ale także potwierdzoną obecność wielu zagranicznych gości. Międzynarodowość, która stoi za sukcesem CAVALIADY, przyczynia się teraz do decyzji o odwołaniu wydarzenia. Niestety, jak dobrze wiecie, sezon halowy zawodów jeździeckich wkrótce się kończy, dlatego mimo naszych najszczerszych chęci, nie ma możliwości, aby przesunąć organizację zawodów na późniejszy termin. 

Chcemy Was zapewnić, że zrobiliśmy wszystko, by to wydarzenie było równie wspaniałe i bezpieczne, jak wszystkie dotychczasowe spotkania CAVALIADOWEJ rodziny. Nie mamy jednak wpływu na czynniki losowe. Nadszedł więc moment, w którym – mimo osiągnięcia przez nas pełnej gotowości – musimy przekazać Wam tę bardzo trudną wiadomość. 

Wszystkich nas łączy miłość do koni. Dlatego głęboko wierzymy, że spotkamy się z Wami na następnych zawodach CAVALIADY Tour. I już teraz gorąco zapraszamy Was wszystkich w grudniu do Poznania. 

#wearecavaliada

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.