Cavaliada Tour Warszawa: Walka o medale i awans do finału Pucharu Świata

Cavaliada Tour Warszawa: Walka o medale i awans do finału Pucharu Świata.

Już po raz ósmy dzięki CAVALIADZIE, w dniach 7-10 marca 2019 roku Centralny Ośrodek Sportu Torwar zamieni się w arenę międzynarodowych zmagań jeździeckich czterech konkurencji: skoków przez przeszkody, Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego, ujeżdżenia i powożenia. To właśnie na Torwarze poznamy złotych medalistów Halowego Pucharu Polski WKKW i Powożenia Zaprzęgami Czterokonnymi, a także zwycięzcę CAVALIADA Tour 2018/2019. Dodatkowo, CAVALIADA w Warszawie to jednocześnie Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

Program CAVALIADY w Warszawie gwarantuje kibicom wiele sportowych emocji. Oprócz uwielbianych przez publiczność, rozrywkowych konkursów takich jak: Potęga Skoku, Venus vs Mars, konkurs sztafet czy CAVALIADA Future, nie zabraknie prestiżowych konkursów o wysokiej randze sportowej. Do klasyfikacji Pucharu Świata zaliczane będą wszystkie konkursy dużej rundy. One też będą decydowały o ostatecznych wynikach CAVALIADA Tour. Dzięki wysokiej puli nagród, zawodnicy będą mieli szansę zdobyć cenne punkty do światowego rankingu w dwóch konkursach: sobotnim Speed & Music, i niedzielnym Grand Prix z pulą nagród bliską 200 tysięcy złotych.

O zwycięstwo w PKO Grand Prix Warszawy z pewnością walczyć będzie Krzysztof Ludwiczak, zwycięzca Grand Prix CAVALIADY w Lublinie.
– Wygrana CAVALIADY Tour to mój główny cel na sezon halowy, dlatego trenujemy razem z Nordwindem, moim podstawowym koniem na te rozgrywki, by ponownie zmierzyć się z rywalami. W Warszawie podejmę rękawicę i powalczę z Jarkiem o zwycięstwo – podkreśla Krzysztof Ludwiczak. Walka niewątpliwie będzie bardzo zacięta, ponieważ Jarosław Skrzyczyński tak łatwo nie odda tytułu najlepszego zawodnika CAVALIADY Tour. Dodatkowo, wygrana w Grand Prix da mu pewny awans na finał Pucharu Świata w Goeteborgu. – Na ten konkurs szykuję swojego najlepszego konia, Chacclanę. Awans do finału Pucharu Świata to mój główny cel na sezon halowy, do którego przygotowywałem się od wielu miesięcy startując w kwalifikacjach i zbierając punkty. Kropką nad i będzie wygrana w warszawskim Grand Prix – podkreśla dwukrotny uczestnik finału Pucharu Świata. Realne szanse na awans mają również Wojciech Wojcianiec i Maksymilian Wechta. Kto ostatecznie wygra CAVALIADA Tour 2018/2019, kto zwycięży w Grand Prix i kto pojedzie na finał Pucharu Świata? Dowiemy się już 10 marca.

Nie może Ciebie zabraknąć! Kup bilet już dziś i dołącz do wielkiej, CAVALIADowej rodziny.
Bilety dostępne są online na stronie internetowej TICKETMASTER ( https://www.ticketmaster.pl/artist/cavaliada-warszawa-bilety/1004117 ), TIXER ( https://tixer.pl/en/cavaliada-warszawa-2019-warszawa-2019-03-07-0800,791,11117.html ) oraz stacjonarnie we wszystkich sklepach sieci EMPIK.

Bilet jednorazowy – jednokrotnego wstępu upoważnia do swobodnego poruszania się po terenie Torwaru.

Karnet upoważnia do swobodnego poruszania się po terenie wydarzenia oraz wielokrotnego wstępu na teren Torwaru w czasie całego wydarzenia (4 dni). 

Bilet VIP uprawnia do wielokrotnego wejścia na Trybuny VIP oraz Klubu VIP oraz swobodnego poruszania się po Torwarze.

PROGRAM

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.