Casting na prowadzącego program „Człowiek kontra jedzenie”

UWIELBIASZ OGLĄDAĆ KULINARNE SHOW? PRZYJDŹ DO HALI GWARDII I ZOBACZ JAK WYGLĄDA CASTING DO POLSKIEJ EDYCJI PROGRAMU „CZŁOWIEK KONTRA JEDZENIE”!

Tomasz Jakubiak, Daria Ładocha oraz „Dziewczyny z wypiekami”! Spotkaj się z nimi już w piątek 23 listopada o godz. 12.00 w Hali Gwardii w Warszawie! Zapraszamy na casting na prowadzącego polską edycję programu „Człowiek kontra jedzenie”. Aż dwudziestu czterech wyłonionych wcześniej kandydatów powalczy o tę rolę. Na wszystkich kibiców czekają niespodzianki i słodkie warsztaty kulinarne.

Wstęp wolny!

Uwielbiasz oglądać kulinarne show? Chcesz na własne oczy zobaczyć zmagania kandydatów w walce o posadę prowadzącego polskiej edycji programu „Człowiek kontra jedzenie”?

Wszystkich chętnych zapraszamy już w piątek 23 listopada o godz. 12.00 do Hali Gwardii (Plac Żelaznej Bramy 1) w Warszawie. Emocjonująca rywalizacja dwudziestu czterech nieustraszonych ochotników odbędzie się na ringu bokserskim. Jak poradzą sobie z wyzwaniami? Kto z nich zaskoczy nasze jury i wygra tę kulinarną walkę? Czy poznamy nową gwiazdę kanału Food Network?

Prowadzącym show będzie popularny kucharz i gospodarz programu „Sztuka mięsa” – Tomasz Jakubiak. Zaś wśród jury zasiądzie m.in. Daria Ładocha, prowadząca serię „Patenciary”. To nie wszystko! Na gości klimatycznej Hali Gwardii czeka również słodka niespodzianka. Agata Stankiewicz
i Małgosia Nagat, czyli „Dziewczyny z wypiekami” poprowadzą warsztaty cukiernicze. Czekamy na Was w godzinach 12.00-19.00. Nie możecie tego przegapić! Emocje gwarantowane!

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.