Captivity Escape: Gwiezdna Wojna

Captivity Escape & Creativity Game: Gwiezdna Wojna – MIEJSCE ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

„Stań się członkiem rady Jedi, uwięzionej w swoim statku kosmicznym przez jednego z Sithów. Uwolnij siebie i swoich towarzyszy, zanim oprawca powróci, by zniszczyć radę Jedi raz na zawsze. Czeka Cię nie lada walka z czasem, mnóstwo emocji i niespodzianek.”

To była nasza druga wizyta w Captivity Escape & Creativity Game. Tym razem wybraliśmy się do pokoju o nazwie „Gwiezdna Wojna”. Humory nam dopisywały do samego początku, to konieczność, aby takie wyjście było dla nas przyjemnością.

DSC_0734

 

Po przywitaniu obsługa Captivity, wytłumaczyła nam zasady gry, zostaliśmy wprowadzeni do pokoju i drzwi się zatrzasnęły. Wystrój tego pokoju powala z nóg, jest tak zaprojektowany, że od pieszej chwili czujesz, że jesteś w statku kosmicznym. To najtrudniejszy, że wszystkich pokoi w tym miejscu, ale nie martwcie się, jak zmęczy Was potęgowanie, mnożenie i dodawanie to poproście obsługę o pomoc. 
Na rozwiązanie zagadek i wydostanie się się ze statku macie 60 minut. Pamiętajcie pokoje zagadek to super zabawa. Pokój Gwiezdna Wojna jest wyjątkowy i warto go odwiedzić z grupą znajomych.

Warto również wybrać się do pokoju:

U-Boot to gra, gdzie poczujesz się jak szpieg na pokładzie niemieckiej łodzi podwodnej w czasach II wojny światowej. Wydostań się z pokoju, zanim będzie za późno!

Gry o Tron szalony Maester, zabezpieczył swoją komnatę przed intruzami. Znajdźcie sposób, aby uciec z pokoju, zanim wróci Maester.

Cena 1 pokoju zagadek (dla 2-6 graczy) waha się od 99 zł do 129 zł
(Cena zależy od poziomu zaawansowania pokoju)

Adres:
Captivity Escape & Creativity Game zlokalizowany jest centrum Warszawy
ul. Widok 18/6

Rezerwacji można dokonywać na:
https://captivity.pl/rezerwacje/
Tel.: 796 636 929 
e-mail: biuro@captivity.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.