Calypso Fitness w Adgar Park West

Calypso Fitness w Adgar Park West.

Do grona najemców kompleksu biurowego Adgar Park West, na warszawskiej Ochocie, dołączył właśnie operator największej sieci klubów sportowych w Polsce – Calypso Fitness. Klub zajmie blisko 1800 mkw. powierzchni, zlokalizowanej na parterze budynku. Najemcy oraz odwiedzający budynek goście mogą korzystać z doskonale wyposażonej siłowni oraz szerokiej oferty zajęć fitness od połowy stycznia 2017 roku.

Calypso Fitness jest największą w Polsce i wciąż dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, która jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Aktualnie posiada ponad 40 klubów w 18 miastach. Calypso Fitness w Adgar Park West to już 17 klub tej sieci w Warszawie i jednocześnie drugi, który jest zlokalizowany w kompleksach biurowych, należących do Adgar – pierwszy z nich funkcjonuje już z powodzeniem w Adgar Plaza na Biznesowym Mokotowie od 2007 roku.

W nowym klubie Calypso w kompleksie Adgar Park West znajdują się dwie klimatyzowane sale do zajęć fitness, siłownia ze strefą funkcjonalną i strefą wolnych ciężarów oraz klatką do Cross Treningu. Mieści się tam także sala przeznaczona do ćwiczeń grupowych na rowerach stacjonarnych – Power Bike. Klub wyposażony jest również w bieżnię antygrawitacyjną, która dzięki unikalnej technologii, umożliwia trening biegowy przy odciążeniu masy ciała nawet o 80 procent. Dodatkowo, klienci Calypso Fitness mają do swojej dyspozycji znakomicie wyposażoną strefę relaksu o powierzchni 350 mkw., gdzie znajduje się grota solna i tężnia oraz dwa rodzaje sauny – fińska (sucha) oraz parowa typu Hammam.

„Calypso Fitness doskonale wpisuje się w naszą koncepcję tworzenia przyjaznych kompleksów biurowych, pozwalających na płynne łączenie pracy i życia, którą od samego początku działalności firmy Adgar w Polsce wprowadzamy we wszystkich naszych budynkach. Jestem przekonany, że pozyskanie tak doświadczonego partnera na rynku fitness, jest gwarancją najwyższej jakości usług, z których korzystać będą nie tylko nasi najemcy, ale także mieszkańcy Ochoty” – powiedziała Katarzyna Bobowska-Caruso, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Adgar Poland.

Adgar Park West to świetnie wyposażony i funkcjonalny kompleks biurowy klasy B+, położony w biznesowym centrum Ochoty, bardzo blisko Śródmieścia. Składa się z trzech połączonych ze sobą budynków A, B oraz C o łącznej powierzchni blisko 43 000 mkw. Adgar Park West oferuje ponad 800 miejsc postojowych, z których bezpłatnie mogą korzystać klienci Calypso Fitness.

„Calypso Fitness specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług sportowych do kompleksów biurowych. Nasze kluby odwiedza ponad już ponad 100 tysięcy osób miesięcznie, znacząca ich część ma okazję trenować w miejscu swojej pracy. To bardzo wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że oprócz

produktów własnych, współpracujemy z operatorami kart sportowych MultiSport oraz BeActive” – powiedział Mikołaj Nawacki, Prezes Zarządu Calypso Fitness.

Calypso Fitness wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą uprawiać sport, ale brakuje im czasu na długie treningi. W ofercie klubu są krótsze zajęcia typu Short Class, charakteryzujące się wysoką intensywnością i szybkimi efektami. Klub ma w swojej ofercie różnorodne zajęcia fitness, a wśród nich zajęcia prozdrowotne takie jak joga, pilates i zdrowy kręgosłup – idealne dla osób, mających siedzący tryb pracy. Absolutnym hitem będą też na pewno zajęcia na trampolinach – nowość w Calypso.

W cenie karnetu klub zapewnia opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz analizę składu ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita. Calypso Fitness oferuje także bezpłatną opiekę dla dzieci w strefie Kids Play, od poniedziałku do piątku w godzinach: 16:30-20:30, a w sobotę i niedzielę w godzinach: 10:00-14:00.


Calypso Fitness w Adgar Park West, Aleje Jerozolimskie 181

Godziny otwarcia klubu:
Poniedziałek – piątek: od 6:00 do 23:00
Sobota: od 8:00 do 21:00
Niedziela: od 8:00 do 20:00

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.