Burleska w Podwale Bar and Books: 14 stycznia 2017

Burleska w Podwale Bar and Books

Muzyka, humor i erotyczne kuszące show, taki jest neo-burlesque show w Bar and Books w Warszawie i Pradze. To dowcipne i pikantne występy taneczne z karaoke oraz z elementami nie w pełni poprawnej tzw. insult comedy. Popularne praskie burleski kabareciarza Sonny Vargasa w Bar and Books odbywają się kilka razy w miesiącu w Pradze i raz w miesiącu w Warszawie.  

Tego rodzaju przedstawienia wywodzą się z dziewiętnastowiecznej Anglii – przede wszystkim koncentrowano się na parodiowaniu znanych dzieł sztuki oraz artystów granych przez skąpo ubrane kobiety przy wtórze dowcipów i anegdot. W latach 30. ubiegłego wieku burleskę powoli zastępowały bardziej bezpośrednie i niewybredne pokazy ze striptizem, jednak dziś burleska przeżywa renesans.

Bilety: 100 PLN

Oferta specjalna: 450 PLN (2 bilety z butelką szampana Mumm) – dostępna tu

Data: 14 stycznia 2017, godz.: 21:00


PODWALE BAR AND BOOKS – MANHATTAN W CENTRUM WARSZAWY

Bar znajduje się w budynku zwanym Białym Domem tuż przy Rynku Starego Miasta, który przez 15 lat był siedzibą Klubu 14. Budynek przeszedł gruntowny remont, w wyniku którego powstały dwa piętra barów w brytyjskim stylu kolonialnym ze specjalnie zbudowanym barem, ciemną boazerią i miękkimi skórzanymi ławami. O ile na parterze, który mieści 20 osób, znajduje się bar dla niepalących, na pierwszym piętrze została stworzona palarnia cygar, w której zmieści się około 50 osób. W lecie goście mogą spożywać napoje na patio i w ogrodzie, w którym mieści się maksymalnie 30 osób.

Zdjęcie: Podwale Bar and Books

Podwale Bar and Books – NAGRODY:

  • 21 kwietnia 2016 – „Debiut Roku” – doroczne nagrody „Warszawa od kuchni” organizowane przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców, udział wzięło 200 restauracji i barów. Lokal Podwale Bar and Books został wyróżniony w szczególności za projekt, wybór whisky, cygar oraz wysokie standardy obsługi.
  • 2015 – „Best Cocktail Twist” – Coroczne nagrody Food & Drinks 2015 magazynu Warsaw Insider.

Praski lokal Bar and Books jest jednym ze 150 najlepszych barów spoza Stanów Zjednoczonych w rankingu The Daily Meal!

KONTAKT

PODWALE BAR AND BOOKS ul. Wąski Dunaj 20, 00-268 Warszawa

Tel.: +48 225.599.199

Czynne: Poniedziałek – piątek: 17:00 – 3:00, sobota: 17:00 – 4:00, niedziela: 17:00 – 2:00

www.barandbooks.pl

www.facebook.com/barandbookspodwale

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.