Bilety na animację „Minionki Wejście Gru” w Multikinie

Bilety na animację „Minionki Wejście Gru” w Multikinie

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na animację „Minionki: Wejście Gru”. Kolejna część największej animowanej seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury wejdzie na ekrany 1 lipca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Minionki: Wejście Gru” łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. W kolejnej części jednej z najpopularniejszych animowanych serii widzowie poznają historię o tym, jak złoczyńca nr 1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę. Mierzył się z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami świata. Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym na przedmieściach , pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców – Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertelnym wrogiem i decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować. W tym próbują opanować trudną sztukę walki Kung – Fu. Gru w tym czasie odkrywa, że ​​nawet najgorsi z najgorszych potrzebują czasami drobnej pomocy przyjaciół.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 1-7 lipca  br. W Multikinie Tychy, Rybnik i Czechowice-Dziedzice przedsprzedaż obowiązuje tylko na okres 1-3 lipca br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

W Multikinie Warszawa Młociny, Warszawa Ursynów i Pruszków przedsprzedaż biletów na film „Minionki: Wejście Gru” rozpocznie się 22 czerwca br. W kinach sieci Multikino: Gdańsk i Lublin, które nie są objęte przedsprzedażą bilety można będzie nabyć od 29 czerwca br.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.