„Biegnij Warszawo” – 4 października zmiany w komunikacji

„Biegnij Warszawo”4 października – zmiany w komunikacji

W niedzielę, 4 października, o godz. 11.00 rozpocznie się kolejna edycja imprezy „Biegnij Warszawo”. Podczas zawodów zamknięte będą m.in. ul. Belwederska, Al. Ujazdowskie i ul. Myśliwiecka.

Start i meta biegu będą przy ul. Agrykola. Uczestnicy „Biegnij Warszawo” wystartują o godz. 11.00 i pokonają dwie pętle po 5 kilometrów. Ulice na trasie biegu będą wyłączone z ruchu w godz. 10.30-15.00. Trasa biegu będzie prowadziła ulicami: Agrykola, alejami parku Łazienki Królewskie, J. Gagarina (jezdnia do skrętu w prawo), Belwederską, Al. Ujazdowskimi (jezdnia w kierunku centrum), Piękną, Myśliwiecką do mety przy ul. Agrykola.

W czasie biegu wyłączona z ruchu będzie ul. Belwederska na odcinku od skrzyżowania z ulicami J. Gagarina i Spacerową do Klonowej. Nie będzie można skręcić w prawo z ul. J. Gagarina w Belwederską, a jadący Belwederską od strony Wilanowa będą musieli skręcić w J. Gagarina lub Spacerową. Z kolei z Al. Ujazdowskich trzeba będzie skręcić w prawo w ul. Klonową.

Trasa: Biegnij Warszawo

W Al. Ujazdowskich utrzymany będzie jeden kierunek ruchu – w stronę al. J. Ch. Szucha lub ul. Klonowej. Z al. J. Ch. Szucha będzie można skręcić tylko w prawo. Nie będzie można zjechać z Trasy Łazienkowskiej w Al. Ujazdowskie, natomiast jadący ul. Piękną (od strony Mokotowskiej) będą musieli skręcić w Al. Ujazdowskie. 

W czasie trwania imprezy swoje trasy zmienią autobusy linii: 107, 108, 116, 159, 162, 166, 180, 195,  222, i 503.

źródło: WTP

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.