Bezpłatny wstęp do Muzeum Łazienki Królewskie z okazji Dnia Kobiet

Bezpłatny weekend w Łazienkach Królewskich, nowa wystawa plenerowa i rabaty z okazji Dnia Kobiet!

Od 5 do 7 marca 2021 roku nasze obiekty zwiedzać można bezpłatnie. Zapraszamy do pięknych wnętrz Pałacu na Wyspie, Pałacu Myślewickiego, Starej Oranżerii, na wystawę czasową do Podchorążówki a także do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa – oddziału MŁK.

Obiekty czynne są w godzinach 10:00-16:30

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/dzien-kobiet

Muzeum przygotowało również zniżkę 20% w muzealnym e-sklepie

Z 20-proc. rabatu na wszystkie produkty w muzealnym e-sklepie, w tym publikacje i gadżety, skorzystać można będzie od 4 do 8 marca. Kod rabatowy: kobiety

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/e-sklep

W Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich od strony Al. Ujazdowskich od 5 do 17 marca można oglądać wystawę Kobiety Izraela. Poznaj historię Izraela w świetle biografii wybitnych Izraelek.

Wystawa Kobiety Izraela przedstawia fascynujące Izraelki, które własnymi słowami opowiadają swoje historie i opisują największe osiągnięcia, ale i przeszkody, które musiały pokonać na drodze do sukcesu. Opowiada ona o różnorodności izraelskiego społeczeństwa, będącej jednym z filarów sukcesu Izraela.

W gronie kilkunastu bohaterek wystawy znalazły się m.in. Golda Meir – trzecia w historii świata kobieta na stanowisku premiera, Malka Braverman – pierwsza kobieta sprawującą funkcję zastępczyni Szefa Mossadu oraz wywodząca się ze Zduńskiej Woli Ada Yonath, laureatka nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.