Bezpłatne warsztaty: czekolady wegańskie

Bezpłatne warsztaty: czekolady wegańskie.

3 marca 2018 roku odbędą się bezpłatne warsztaty „Wegańskie czekolady” z Fundacją Szczęśliwi bez cukru oraz Akademia Kulinarna Vivy – Zjedz Buraków w Bistro JESZ. 

Warsztaty odbędą się w Bistro JESZ gdzie będzie można przy okazji czegoś się napić lub spróbować ich pysznych wegańskich dań. Bistro JESZ znajduje się na terenie BioBazar Fabryka Norblina – ul.Wołoska 3 naprzeciwko Galerii Mokotów. Na Bio bazarze będzie można przy okazji wykonać bio zakupy.
Podczas warsztatów będzie można także wesprzeć Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! oraz Schronisko w Korabiewicach Viva

Fundacja “Szczęśliwi Bez Cukru” rozwinęła się z akcji „Słodkie życie bez cukru” w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie społeczne. Zgodnie z naszym hasłem WIEDZA – WSPARCIE – ZDROWIE pragniemy edukować na temat negatywnego wpływu cukru na organizm oraz pokazywać w praktyce, jak żyć słodko i szczęśliwie bez cukru. W ramach Fundacji zebraliśmy zespół ekspertów: dietetyków, psychologów, psychodietetyków, lekarzy, informatyków, grafików oraz praktyków żywienia bezcukrowego, którzy realizują misję Fundacji.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułami, przepisami i naszymi działaniami na stronie szczesliwibezcukru.pl.

https://www.facebook.com/events/842918589250289/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.