Be Smart, Be Active z Ewą Chodakowską w Stacji Mercedes

Be smart, Be Active z Ewą Chodakowską w Stacji Mercedes.
 W niedzielę 17 lipca 2016 r., Stację Mercedes na warszawskim Powiślu odwiedzi Ewa Chodakowska.
Be smart, Be Active – pod takim hasłem o godz. 11:00 w letnim pawilonie spotkają się wszyscy miłośnicy smartów, aktywności fizycznej oraz miejskiego stylu życia. Na gości Stacji będą czekały treningi na świeżym powietrzu, prezentacja smartów BRABUS oraz jazdy testowe tymi modelami.

Tego dnia Stacja Mercedes będzie niewątpliwie najbardziej aktywnym i najintensywniej propagującym zdrowy styl życia miejscem w Warszawie. Wszystko za sprawą ulubionej trenerki Polek, Ewy Chodakowskiej oraz trenerów z jej studia fitness Be Active. To oni wraz z Ewą Chodakowską zaproszą wszystkich gości Stacji Mercedes do wspólnych treningów na świeżym powietrzu – w parkowym otoczeniu letniego pawilonu.

„Mam nadzieje ze sie złapiemy – czeka na Ciebie wiele wspaniałych atrakcji ?? trening ze mną i trenerami mojego studia BE ACTIVE” – mówi Ewa Chodakowska na swoim FB fanpage.

Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzą Stację Mercedes, będą mieli okazję wziąć udział w kilku różnorodnych treningach fitness, które odbędą się w godz. 12:00 – 15:00, dostosowanych do miejsca i warunków pogodowych. Odbędą się treningi ogólnorozwojowe, ale także dające dużo dobrej energii tak, aby dzień zakończyć naprawdę w doskonałym humorze. 
Podczas Be smart, Be Active z Ewą Chodakowską obecne będą również dietetyczki studia Be Active, które nie tylko udzielą porad dietetycznych i konsultacji, ale także dokonają pomiarów, określających to, w jakiej dana osoba jest formie.
 

Tego dnia, do Stacji Mercedes przyjadą także motoryzacyjni mistrzowie miejskiego stylu, czyli smarty. Od godz. 11:00 odbędzie się prezentacja nowego smarta BRABUS, a na tych, którzy będą chcieli spróbować, jak smarty sprawują się w jeździe miejskiej, będą czekały auta do jazd testowych, m. in. smart cabrio.

Adres: Stacja Mercedes, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja

Wstęp wolny
 


Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.