Aukcje WOŚP 2017: Spotkania z gwiazdami i politykami

Aukcje WOŚP 2017: Spotkania z gwiazdami i politykami

Które znane osoby ze świata kultury, rozrywki i polityki wspierają 25. Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy? Lista 12 najpopularniejszych aukcji w kategorii „spotkania”.

1. Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli

W programie dnia: wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, obiad z Przewodniczącym Tuskiem, pamiątkowe zdjęcie, w prezencie album o Europie podpisany przez szefów państw i rządów  oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniachRady Europejskiej.

Aukcja dostępna tu – klik

2. Nocna jazda po Warszawie z F. Chajzerem – DDTVN

Dziennikarz programu Dzień Dobry TVN dołączył do licytacji WOŚP i zaproponował, nocną przejażdżkę swoim polonezem po Warszawie.

Aukcja dostępna tu – klik

3. Dzień pełen niespodzianek z Magdaleną Różczką

Taki dzień to marzenie. A można je spełnić z kimś bliskim. Magdalena Różczka zaprasza dwie osoby na dzień pełen niespodzianek. Na początek zwycięzcę aukcji czeka wizyta w Zakładzie Fryzjerskim Agnieszka Płusa i profesjonalny make-up w wykonaniu charakteryzatorki filmowej Mireli Zawiszewskiej, a następnie kolacja z aktorami filmu „Po prostu przyjaźń” w restauracji japońskiej Sushibu. Wszystkie atrakcje w towarzystwie Magdy Różczki, która już zaznacza: „Będzie cudownie! Nie mogę się doczekać!”

Aukcja dostępna tu – klik

4. Zaproszenie na spektakl od Pawła Małaszyńskiego

Paweł Małaszyński zaprasza Cię do Teatru Kwadrat w Warszawie na spektakl „Kłamstewka” ze swoim udziałem! Przyjdź i zobacz sztukę, a następnie wejdź razem z Pawłem za kulisy, porozmawiaj z nim i zobacz, jak wygląda teatr po opuszczeniu kurtyny. Spędź wieczór pełen rozrywki w teatrze – licytuj już teraz! Zaproszenie dwuosobowe na wybrany przez zwycięzcę spektakl z udziałem aktora (termin do ustalenia

Aukcja dostępna tu – klik

5. Lot samolotem z Robertem Biedroniem

Unieś się w przestworza z Robertem Biedroniem! Prezydent Słupska dzieli się jedną ze swoich największych pasji i zaprasza dwie osoby w niezwykłą podróż nad Słupskiem, Ustką i Rowami. Podczas lotu czteroosobowym samolotem będziecie mogli porozmawiać z Robertem Biedroniem i wspólnie podziwiać Pomorze z lotu ptaka. Czekają Was niezapomniane chwile.

Aukcja dostępna tu – klik

6. Suknia kolekcji Paprocki&Brzozowski i spotkanie z blogerką Maffashion

Zwycięzcę aukcji czeka niespodzianka – Maffashion przekaże sukienkę osobiście podczas spotkania na kawie.

Aukcja dostępna tu – klik

7. Tomasz Jakubiak Przygotuje Kolację dla Dwóch Osób

Kolację przygotuje Tomasz Jakubiak w Jakubiak House w Warszawie.

Aukcja dostępna tu – klik

8. Zaproszenie na spektakl od Basi Kurdej-Szatan

Aktorka zaprasza do teatru na swój dowolny spektakl. Sam wybierz, gdzie chcesz się wybrać – wiele spektakli granych jest w całej Polsce, między innymi w Krakowie czy Gdańsku. Po przedstawieniu wejdziesz z Basią za kulisy teatru, by poznać aktorów i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Nie czekaj, licytuj już teraz! Zaproszenie dwuosobowe na wybrany przez zwycięzcę spektakl z udziałem aktorki.

Aukcja dostępna tu – klik

9. Kolacja dla 4 osób z Magdą Gessler

Kolacja dla czterech osób z Magdą Gessler w jej restauracji „U Fukiera”.

Aukcja dostępna tu – klik

10. Kolacja przygotowana przez Mateusza Gesslera – TVN

Kolacja dla dwóch osób przygotowana w twoim domu lub restauracji Ćma oraz zestaw książek kucharskich autora.

Aukcja dostępna tu – klik

11. Dzień ze znanym kabareciarzem Mariuszem Kałamagą

Spotkaj się z Mariuszem Kałamagą w Krakowie i spędźcie razem dzień pełen wrażeń! Wspólny poranek w pracy, a później obiad, na jaki masz ochotę – na pewno nie będziecie się nudzić. Zdobądź też oryginalny żółty sweter, w którym Mariusz występował na scenie w kabarecie Łowcy.B. Żółty sweter z licznymi śladami użytkowania i dziurami.

Aukcja dostępna tu – klik

12. Lekcja jazdy konnej z Piotrem Kraśko – DDTVN

Lekcja odbyłaby się Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach. Zapewniamy dowolnego konia do wyboru dla zwycięzcy licytacji, to może być koń idealny dla osoby, dla której byłaby to pierwsza lekcja w życiu, albo koń sportowy dla kogoś kto już jeździ i chciałby np. doskonalić swoje umiejętności w skokach przez przeszkody.

Aukcja dostępna tu – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.