„Ant-Man i Osa: Kwantomania”, „Wieloryb” i „Królowa wojownik” premierowo w Multikinie! 

premiery multikino

„Ant-Man i Osa: Kwantomania”, „Wieloryb” i „Królowa wojownik” premierowo w Multikinie! 

 17 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo produkcję Marvel Studios „Ant-Man i Osa: Kwantomania”, wielokrotnie nominowany na filmowych festiwalach i nagradzany „Wieloryb” w reżyserii Darrena Aronofskiego z fantastycznym Brendanem Fraserem oraz dramat historyczny „Królowa wojownik”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

 W filmie „Ant-Man i Osa: Kwantomania” superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton), będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe. Reżyserem filmu jest Peyton Reed, producentami zostali Kevin Feige i Stephen Broussard, a w rolę Kanga wciela się Jonathan Majors. 

 Natomiast „Wieloryb” to poruszającym dramat w reżyserii Darrena Aronofskiego. Charlie, w którego wcielił się Brendan Fraser  już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie. 

 Trzecia premierowa propozycja to „Królowa wojownik” – opowieść o Afryce i jednym z najważniejszych państw na tym kontynencie w XVIII i XIX wieku – Królestwie Dahomej. W produkcji widzowie zobaczą jako niezwykła wojowniczkę, laureatkę nagrody Akademii Violę Davis i poznają historię walki królowej o własny lud i jego najważniejsze wartości. Reżyserką filmu jest Gina Prince- Bythewood na podstawie opowiadania Marii Bello i Dany Stevens.   

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl 


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama