Andrzej Pągowski w rozmowie z Weroniką Wawrzkowicz

Andrzej Pągowski w rozmowie z Weroniką Wawrzkowicz

We wtorek, 11 sierpnia zapraszamy do ogrodu Muzeum Broniewskiego na spotkanie z Andrzejem Pągowskim, artystą grafikiem, autorem ponad 1500 plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy i festiwale sztuk.

Rozmawiać będziemy o książce „Być jak Pągowski”. To nie tylko biografia genialnego artysty, ale przede wszystkim spotkanie przyjaciół. Opowieściom o plakatach, z których najbardziej znany jest Andrzej Pągowski, towarzyszą historie wykonanych przez niego okładek książek i płyt, ilustracji prasowych, scenografii teatralnych. Rozmowa, którą w książce prowadziła Dorota Wellman, dotyczy szeroko pojętej kultury, a także sztuki życia.

W ramach letniego cyklu wydarzeń „Ogród przez lato” z autorami książek rozmawiać będzie Weronika Wawrzkowicz, dziennikarka znana m.in. z TVN Style, TVN Warszawa i Canal +, jej głos znają Państwo także z audycji w Radiu PiN, czy Radiu Zet Chilli. Obecnie prowadzi blog „Rozmawiam, bo lubię”.

Zapraszamy serdecznie do ogrodu Muzeum Władysława Broniewskiego przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 na warszawskim Mokotowie.

mapa: https://goo.gl/maps/5gP7vK8xJ3UN7fRy7

Wstęp jest wolny, ale ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie „Pągowski”.

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu bezpieczeństwa. Czytaj: https://bit.ly/31acz1i

Zapraszamy serdecznie!

*********************************
„Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.

Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o literaturze, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.