Amerykański film reklamowy 2018 sztuka i technika

Zobacz najlepsze światowe filmy reklamowe!
Tylko w Collegium Civitas – jedyny pokaz z kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku! Przed projekcją wstęp reżysera Przemek Młyńczyk, wykładowcy Collegium Civitas.

„Amerykański Film Reklamowy 2018” – ponad godzinny zestaw filmów reklamowych wyróżnionych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA) – to unikalna opowieść o współczesnej Ameryce.
Najwybitniejsi twórcy reklamy trafnie diagnozują przemiany społeczne oraz radości i obawy zwykłych ludzi. Na ekranie pojawiają się znani aktorzy i piosenkarze – wśród nich: Anthony Hopkins i Jay-Z.
W programie znalazły się przeznaczone na rynek amerykański reklamy Tide, Samsunga, Monster.com, Wetransfer, Tile, Adidas, Nike, LA Original, Beats by Dre oraz kolejny wesoły spot marki Snickers. Jest znakomity film animowany, w formie komediowej wyjaśniający dzieciom, na czym polega pobyt w szpitalu.
Dużo niezwykłej grafiki, animacji, muzyki i wyjątkowa praca z dźwiękiem.

Zestaw jest efektem konkursu Stowarzyszenia Niezależnych Producentów Reklamowych USA, gdzie reklamy oceniano w 41 kategoriach. Premiera pokazu odbyła się w czerwcu br w Nowym Jorku.

Termin: 7.12.2018
Godzina: 18:00
Miejsce: Collegium Civitas, XII piętro, Pl. Defilad 1
Aula C i Aula D

WSTĘP WOLNY
Zapraszamy!

Projekcja w ramach festiwalu: Euroshorts – krótkie filmy i twórcze
reklamy

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.