Ale Kino! 2020 – Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza online

International Young Audience Film Festival Ale Kino!

Już między 29 listopada a 6 grudnia Centrum Sztuki Dziecka zaprasza na 38. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! – po raz pierwszy w historii w formie ONLINE!
To, co przez ponad pięć dekad (!) było świętem kina w Poznaniu, zmienia się w ogólnopolską celebrację ponad 120 filmów z 35 krajów świata!

Jak zwykle zapewniamy najlepsze światowe kino dla dzieci 5+, młodzieży 14+ i młodych dorosłych 18+, długie i krótkie metraże oraz spotkania z twórcami.

Uwaga
. 17 listopada zapraszamy na premierę programu festiwalu i start sprzedaży biletów.
. Wszystkie seanse odbędą się na platformie alekino.com
. Festiwalowe filmy oglądać można tylko z terytorium Polski.

Fascynuje nas kino dla dzieci i młodzieży: Dobre kino: otwarte na różne sposoby widzenia świata i biegle władające wieloma filmowymi językami. Z radością pokazujemy premiery, z nostalgią przypominamy obrazy klasyczne i zapomniane. Nagradzamy filmy uznane i te, które dopiero wchodzą na ekrany. Zapraszamy nestorów kina i filmowych debiutantów, a przede wszystkim widzów.

29 listopada – 6 grudnia 2020, Poznań i reszta świata

Wspierają nas: PKO Bank Polski / Miasto Poznań / Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego / Polski Instytut Sztuki Filmowej / Kreatywna Europa Program Media

Szczegóły: alekino.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.