Jest Akcja – Nie wyrzucamy jedzenia

Jest Akcja – Nie wyrzucamy jedzenia.

Ostatnio pisaliśmy o akcji Wieszak Ciepła, ale okazuje się, że od grudnia 2016 roku działa w Warszawie inna akcja społeczna polegająca na dostarczaniu posiłków potrzebującym. 

Co trzeba zrobić aby zostać Pomagierem w Jest Akcja – Nie wyrzucamy jedzenia:

  • odbierz kartę pomagiera – klik
  • przechwytuj jedzenie
  • dostarczaj potrzebującym

Mieszkasz w Warszawie i chcesz realnie pomagać? Zostań oficjalnym pomagierem JEST AKCJA – NIE WYRZUCAMY JEDZENIA. Odbierz kartę pomagiera i ruszaj tropem restauracji. Przechwytuj jedzenie i dostarczaj je potrzebującym.

„Bycie pomagierem to nie praca której nie można pogodzić ze swoim życiem. To nawet nie praca codzienna. To jest tak jakby być Batmanem, nie ma szefa, nie ma sztywnych godzin. Siedzicie gdzieś w jaskini robicie swoja robotę, aż tu nagle znak. W naszym przypadku nie trzeba śledzić nieba tylko ten fanpejdż na którym knajpy zamieszczają „serduszko”. To znak dla POMAGIERA, gdzie POMAGIER może się udać. Jeśli chce się tam udać daje komentarz pod tym postem np.: 1,2,3, moje!!! lub cokolwiek od siebie by inni wiedzieli, że już ktoś się tym zaopiekuje i by zwyczajnie się nie dublować. Wtedy wsiadasz do Batmobilu lub Batroweru i wieczorową pora wyruszasz w miasto. Przechwytujesz ładunek i zawozisz gdzie chcesz, byle nie wyrzucać. Sprezentujemy Ci listę knajp i listę miejsc gdzie czekają ludzie głodni. I tylko Ty decydujesz komu to zawieziesz.
Zatem jeśli chcesz pomagać od czasu do czasu, jeśli chcesz być jak Batman to zostań POMAGIEREM. Napisz do nas wiadomość. Otrzymasz kartę POMAGIERA i reaguj, realnie pomagaj, zmieniaj coś na lepsze.” – FB Jest Akcja

W akcji biorą udział m.in. Afera na Poznańskiej, MASKA Jedzenie i Picie, GringoBarRestauracja LarcLemon Bar, Pizza z Radości, Mąka i Woda.

źródło: FB – Jest Akcja

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.