Akcja Wielkanocne wsparcie dla Szpitala Bródnowskiego

Akcja Wielkanocne wsparcie dla Szpitala Bródnowskiego

W piątek, 10 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się przekazanie pierwszej partii darów w ramach akcji „Wielkanocne wsparcie dla Szpitala Bródnowskiego”.

Wszyscy jesteśmy mieszkańcami dzielnicy Targówek i na pewno nie raz korzystaliśmy z pomocy ludzi, którzy na co dzień pracują w Szpitalu Bródnowskim. Wiemy, jak poważna jest sytuacja, która dzieje się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie i nie powinniśmy przechodzić obojętnie obok ludzi, którzy teraz potrzebują naszej pomocy. Być może to najlepszy moment na okazanie naszej wdzięczności.

Zwróciliśmy się do osób kierujących szpitalem z pytaniem o najpotrzebniejsze rzeczy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że są to podstawowe środki ochrony osobistej.

Wydarzenie nagłaśniamy za pośrednictwem mediów społecznościowych, a zebraną kwotę przeznaczymy na zakup sprzętu dla pielęgniarek, lekarzy i personelu medycznego.

W poniedziałek, 06.04.2020 r. uruchomiona została zbiórka środków finansowych za pośrednictwem portalu Zrzutka.pl. Ale nie skupiamy się tylko na niej. Możecie przygotować dla naszych lokalnych bohaterów co chcecie: kartki z życzeniami, pisanki, ciasta, itp. Za tydzień mamy Święta Wielkanocne, każda forma wsparcia na pewno spotka się z pozytywnym odbiorem. Takie prezenty będziemy od Was zbierać osobiście w piątek 10.04.2020 r w godz. 12-18. W razie pytań prosimy o wiadomości prywatne – klik

Chcemy gorąco podziękować pierwszej firmie, która zdecydowała się zostać darczyńcą, Chata Polska – polskiej firmie, dzięki której jutro możemy oddać do użytku personelowi szpitala płyn do dezynfekcji o wartości 100 tys. zł!

Przypominamy o zbiórce środków finansowych:

Link do naszej akcji:

Nie bądźmy obojętni. Jeśli my nie pomożemy im teraz, to kto pomoże nam później?

Organizatorami akcji są stowarzyszenia Teraz RP i Razem dla Targówka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.