Agnieszka Chylińska w Amfiteatrze Bemowo

Nagrodzona Paszportem Polityka za „drapieżny głos, który jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie”. Tak, to ona – Agnieszka Chylińska. Znana i ceniona artystka zagra dla mieszkańców Bemowa 17 września 2021 roku w Amfiteatrze Górczewska. Początek koncertu już o 19.

Fb-klik

 18 września w godz. 12:00-17:00 odbędzie się kolejny Piknik profilaktyczny „Bemowo z Aniołami” na terenie Parafii pw. Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. ks. B. Markiewicza. Czeka Was mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacje organizacji pozarządowych, animacje dla dzieci, gry, zabawy, konkursy i wiele innych.
19 września o godz. 11:00 młodych miłośników teatru zaprosimy do Amfiteatru Bemowo na musical „Kopciuszek”. Baśniowa historia, napisana humorystycznym wierszem i oprawiona wspaniałą muzyką, z pewnością skradnie Wasze serca. Po spektaklu o godz. 12:00 w Parku Górczewska rozpoczniemy. Piknik sportowo-rekreacyjny „Z Bemowem przez świat. Super Dzieciaki na Start”. Dla uczestników przygotowaliśmy warsztaty edukacyjne, plastyczne, spotkania z klubami sportowymi oraz sześć stref tematycznych: rekreacyjno-sportową, artystyczną, ekologiczną, animacyjną, bezpieczeństwa oraz relaksu
 
Na scenie Amfiteatru wystąpią wielkie gwiazdy  polskiej sceny muzycznej:
  • Agnieszka Chylińska (17.09), godz. 19
  • Smolasty (18.09), godz. 19
  • Mietek Szcześniak (18.09) godz. 17

Wstęp wolny

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.